Je manželská poradna jediným řešením?

Různé krize a problémy nás doprovází denně. Tyto problémy se mohou promítnout i do našeho vztahu a způsobit různé rozbroje. Příliš negativní energie ve vztahu pak vyvolá bezmoc a bez řádného řešení pak dochází i k rozpadu vztahu, protože se to zdá jako nejjednodušší řešení. Ti co se snaží svoje manželství zachránit pak vyhledávají pomoc manželské poradny. Ne vždy je to však efektivní řešení.

Věděli jste vůbec, jaká je cena za manželskou poradnu?

Běžný poradce či psycholog si běžně účtuje až 4000Kč za hodinové sezení. To by se nemuselo zdát až tolik pro záchranu manželství, ale máte tušení, kolik takových sezení musíte absolvovat? Samozřejmě je to individuální, ale někdy nepomůže ani 20 sezení a lidé se stejně rozejdou. Co takhle vyzkoušet naše levnější řešení?

PartnersTest – alternativní a efektivnější řešení

Dlouho jsme sledovali, porovnávali a zkoumali lidské vztahy. Výsledkem je náš online test pro vztahy – PartnersTest. Nabízíme různé varianty online testů, kde můžete otestovat sebe, svého partnera nebo celkově váš vztah. Test trvá cca 30 minut pro osobu a vše probíhá online – tedy výsledky máte ihned.

Pokud hledáte spíše osobní setkání a podrobné rozebrání vašich problémů, pak nabízíme pomoc manželské poradny, která využívá moderních technologií pro efektivní řešení.

V čem může být PartnersTest lepší než manželská poradna

V každé manželské poradně se nejdříve pokusí rozpoznat vaše osobnosti a vyhledat možné konflikty a nastavit nějaké řešení formou konzultací. Protože každá osobnost je dost individuální, může to trvat i několik sezení a cena se tedy vyšplhá dost vysoko. My ale nabízíme náš PartnersTest, pro který jsme vyvinuli algoritmus. Díky tomu jsme schopni během pouhých 30 minut rozpoznat osobnosti a tím vám můžeme šetřit peníze.

Není to však jen o penězích. Náš výzkum jsme založili na tisících osobách a dokážeme tak určit přesněji, co se ve vás skrývá. Tedy daleko přesněji, než vztahový kouč či psycholog na sezení.

Díky našemu PartnersTestu tedy zjistíte, jak jste vztahově kompatibilní a jaký máte potenciál vztah udržet, budovat či stabilizovat. Ukáže vám silné i slabé stránky a kde se dá zapracovat. Navíc nabízíme i konzultace a vlastní poradenství ke každému testu. Možná tedy nemusíte utrácet desetitisíce za manželskou poradnu, ale najít efektivnější řešení poznáním sebe sama a partnera, abyste mohli vztah postavit na vzájemné kompatibilitě.

Jak to funguje

PartnersTest si zakládá na své validitě a stále vyvíjí svůj algoritmus pro zpřesnění výsledků. Pro zvalidnění jsme otestovali již mnoho párů a naše výsledky dosahují přesnosti až 90%.

Po objednání získáte své přístupové údaje k testu, který postupně vyplníte. Test je velmi jednoduchý a dobře popsaný. Nepotřebujete žádné speciální vybavení ani předpoklady. Stačí jen přístup k internetu a počítač. Vše probíhá online a své výsledky obdržíte do uvedené emailové adresy. Pokud budete potřebovat pomoct můžete se nám ozvat ohledně konzultace a vše společně probereme.