Online testy Partnerské vztahy

Vyberte si z naší nabídky on-line test pro pár nebo jednotlivce.  Výsledkům snadno porozumíte, jsou v grafické i textové podobě. Párům výstup poskytuje měření vzájemné kompatibility – shody vztahu.

V čem je PartnersTest lepší?

Řešíte vztahy, hledáte odpovědi a rady na internetu či u odborníků? Vyzkoušeli jste množství nejrůznějších partnerských dotazníků na internetu, či zábavných kvízů a typologií, které poskytují odpovědi na otázky? Podívejte se na reálné rozdíly.

Potřebujete konzultaci k testu?

Již jste si test udělali, ale potřebujete k němu odbornou konzultaci? Nebo teprve přemýšlíte, zda se vztahový test vyplatí pro váš případ? Nebojte se zeptat našich konzultantů.

Již máme stovky spokojených párů

Přiznám se, zavolala jsem na konzultaci a tam mi paní Eva všechno vysvětlila a poradila mi, jak můžu ty výsledky využít. Pak jsem to vysvětlila partnerovi a vypadá to, že se nakonec nerozejdem. Zjistili jsme, jak můžeme na vztahu zapracovat, Děkuji.
Irča, 25

Moc jsem tomu nevěřil, tak jsem si test udělal opakovaně. A víte co? Je to zvláštní, ale funguje to. Hledám vztah a zaměřil jsem se prvně na sebe, než ho nabídnu partnerce.
Martin, 43

Po 30letém manželství jsme zůstali hledět jeden na druhého, když jsme studovali výsledky Partnertestu. Dostali jsem ho jako dárek od našich dětí. Prvně jsme si mysleli, že si děti dělají legraci. Vztah nám sice funguje i s občasnými „bouřkovými stavy“. Po letech se naučíte nějaké toleranci a to, co vám vadí, přehlížíte. Pro nás bylo velkým překvapením nejen to, že výsledky seděly tak, jako by s námi ten test snad žil, ale hlavně jsme využili i zpětnou vazbu s Evou, která nám vnesla do našeho vztahu „kamarád-kamarádka“ jiný pohled a my jsme se začali vnímat jinak. Asi bychom ZV nikomu v osobních věcech nikdy neposkytli, ale nám se vztah natolik zlepšil, že si myslíme, že si to tento portál zaslouží vědět. Evo, velké díky, s lidmi to skutečně umíte. Doporučili jsem Vás dál….
Manželé, CH., 53 a 57 let

Jsem momentálně bez partnera, takže jsem vyzkoušela SingleTest. Musím říct, že mi test velmi pomohl, teď když vím, proč mi předchozí vztahy nevycházely, mám ze sebe lepší pocit a svůj další vztah si vyberu pečlivěji.
Jarka, 36

Vztah se mi před mnoha lety rozpadl a dlouho jsem byl sám. Netajím se tím, že jsem byl do nedávna na různých seznamovacích portálech a prošel vždy nějakým vztahem a pak zklamáním. Neumíte si představit kolik to stálo energie, peněz a času. Pořád hledám, kde dělám chybu, když přitahuji stejné typy žen. Nechal jsem si poradit a na doporučení kamaráda jsem si udělal test, ač jsem nikdy nebyl tomu nakloněn. Proč se mám testovat, když se znám, k čemu je to dobré? Dnes jsem tomu rád, chyby jsem viděl jinde, ale ne u sebe. Vlastně jsem zjistil, co je mým problémem ve vztazích a najednou mi to všechno zapadlo do sebe a dávalo smysl v číslech i grafech. Zaměřil jsem se na seberozvoj, změnil komunikaci, přestal se litovat a výsledky se dostavily. Nechápu sice dodnes, jak mně mohl test, tak detailně přečíst, ale důležité je, že jsem se poznal a musel přiznat sám sobě, že změna mého chování je nevyhnutelná, pokud nechci zůstat sám. Tímto vlastně děkuji kamarádovi i testu, mám vztah, sice v začátku, ale úplně jiný typ milující ženy.
Olda, 55 let

Vážená paní Evo,

chci Vám poděkovat za velmi profesionální přístup a hezkou atmosféru během sezení v  partnerské poradně. Velkým překvapením pro mne byl zajímavý a trochu netradiční partnerský test, který dokonale odhalil skryté problémy ve vztahu a ukázal silné a slabé stránky každého z nás. V průběhu vyhodnocování testu a celkové analýze ve Vaším podání jsem na nějaké věci změnila názor. To mi umožnilo objektivně vyhodnotit náš problém. Test bych doporučila i mladým lidem, kteří se rozhodli navázat partnerský vztah.

Veronika, 43 let

Lidé se nás často ptají

K čemu je PT vlastně dobrý?

Je dokázáno, že kvalitní vztahy zvyšují životní spokojenost i délku života a jsou základním stavebním kamenem lidského štěstí. Na rozdíl od populárních kvízů, astrologie, vykládání karet apod. je nyní konečně na trhu produkt, který partnerům pomáhá ve vzájemném poznání s pomocí vědeckého přístupu, konkrétně psychodiagnostické metody vycházející z tvarové psychologie (spontánní výběr a asociace na skupinu tvarů). Na základě moderní validní psychometriky WORKtest lze predikovat úspěšnost vztahu z mnoha hledisek.

Na jaké vědeckém metodě je vytvořen?

Test je založen na tvarové (gestalt) psychologii a pracuje na podvědomé úrovni. Tato metodika tedy neumožňuje testovaným stylizovat se do žádoucích výpovědí – jedinec se tak nemůže vědomě vylepšovat. Celý systém psychogeometrie WORKtest®, z kterého PT vychází, má díky svému principu a své struktuře projektivního testu kapacitu měřit jednotlivě i najednou až 300 osobnostních a výkonových kritérií. WORKtest® pracuje se strukturou a dynamikou osobnosti, a to jak vnější, tak i vnitřní, bere v potaz i klíčové okolní vlivy působící na osobnost jako takovou.

Kontaktujte nás

Štěrboholská 102a
Praha 10, 100 00
ed@worktest.cz

Zanechte nám zprávu

5 + 8 =