O PartnersTestu

Je dokázáno, že kvalitní vztahy zvyšují životní spokojenost i délku života a jsou základním stavebním kamenem lidského štěstí.

Jan naši klienti o zkušenostech s Partnerskými testy napsali

“ je zkratkou poznání vztahu bez manipulace a přetvářky. Vidíte věci, které jste nechtěli vidět a přiznat. PartnersTest je realita vztahu se kterou se vyplatí pracovat a budovat pevné základy.“

Co je PartnersTest

Zakladatelka projektu Eva Urbanová říká: „Proč jsou seznamky plné lidí? Proto, že chtějí být singl? Naopak…. Měla jsem možnost s mnoha lidmi vést na toto téma dialog a výsledek mě jednoznačně utvrdil v tom, že tento test měl být už dávno na trhu. Po dlouholeté práci na  psychodiagnostickém software WORKtest, který byl zaměřen pro korporátní oblast a řízení lidských zdrojů, nás napadlo vytvořit nový produkt pro širší veřejnost. Nový jen relativně, protože metodika vychází z osvědčeného a na trh úspěšně zavedeného WORKtestu, kterým prošlo přes 40 000 lidí. Standardizace a validizace PartnersTestu byla provedena na vzorku 5789 lidí a trvala řadu měsíců“.

PartnersTest v číslech: https://www.worktest.cz/vyzkum/

Komu PartnersTest pomáhá

V rámci PartnersTestu se partneři mají možnost testovat v mnoha klíčových kritérií (od 28-35) rozdělených do 5 sekcí – Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Rizikové faktory chování. Samotný test zabere nejvýše do 25 minut a výsledky jsou ihned k dispozici v zabezpečením administrativním kontě  každého  uživatele. Přehled najdete v záložce Otestuj se. Kromě testů je možné si objednat i konzultaci  pro ty, kteří chtějí svůj vztah řešit opravdu důsledně. Odbornou radu vám poskytnou psychologové či vztahoví poradci.

PartnersTest, jak to sami klienti označili, “ je zkratkou poznání vztahu bez manipulace a přetvářky. Vidíte věci, které jste nechtěli vidět a přiznat. PartnersTest je realita vztahu se kterou se vyplatí pracovat a budovat pevné základy.“

Strach z testování, že partner uvidí co nechci? Ne, to je jen pocit, tento test je o realitě a kompatibilitě vztahu. Kompatibilita je souznění, jinak to nemá cenu.

Proč si udělat Partnerský test?

Představujeme vám unikátní nástroj, který partnerům pomáhá poznat se navzájem. Náš  psychodiagnostický on-line test neumožňuje stylizaci a tím dosahuje velmi vysoké míry přesnosti, objektivity a spolehlivosti. test pracuje na podvědomé úrovni a není možné ho prolomit či se jakkoliv vylepšit.

Eva

Eva

Má přes 25 let praxe v oboru lidských zdrojů a práci s lidmi i v oblasti vtahů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a management) a  víceoborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně zakončené státní zkouškou z psychologie.

V oblasti aplikované psychologie působí od roku 2000. Je autorkou unikátního on-line psychodiagnostického nástroje a software WORKtest, která efektivně spojuje pracovní i osobnostní psychodiagnostiku a poskytuje komplexní služby pro firmy i širokou veřejnost. Speciální část psychodiagnostiky je právě zaměřená na oblast vztahů.

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...

Kontaktujte nás

 
Štěrboholská 102a
Praha 10, 100 00
ed@worktest.cz

Zanechte nám zprávu

4 + 6 =