O PartnersTest

Je dokázáno, že kvalitní vztahy zvyšují životní spokojenost i délku života a jsou základním stavebním kamenem lidského štěstí.

Co je PartnersTest

Zakladatelka projektu Eva Urbanová říká: „Proč jsou seznamky plné lidí? Proto, že chtějí být singl? Naopak…. Měla jsem možnost s mnoha lidmi vést na toto téma dialog a výsledek mě jednoznačně utvrdil v tom, že tento test měl být už dávno na trhu. Po dlouholeté práci na  psychodiagnostickém software WORKtest, který byl zaměřen pro korporátní oblast a řízení lidských zdrojů, nás napadlo vytvořit nový produkt pro širší veřejnost. Nový jen relativně, protože metodika vychází z osvědčeného a na trh úspěšně zavedeného WORKtestu, kterým prošlo přes 30 000 lidí. Standardizace a validizace PartnersTestu byla provedena na vzorku 5789 lidí a trvala řadu měsíců“.

PartnersTest v číslech: https://www.worktest.cz/vyzkum/

Komu PartnersTest pomáhá

V rámci PartnersTestu se partneři mají možnost testovat ve 28 kritériích rozdělených do 5 sekcí – Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Rizikové faktory chování. Samotný test zabere nejvýše do 25 minut a výsledky jsou ihned k dispozici v zabezpečením administrativním kontě  každého  uživatele. Kromě partnerského testu je možné si objednat i SingleTest. Pro partnery, kteří chtějí svůj vztah řešit opravdu důsledně, nabízí PartnersTest osobní či telefonické konzultace od zkušených psychologů či vztahových poradců.

PartnersTest, jak to sami klienti označili, ” je zkratkou poznání vztahu bez manipulace a přetvářky. Vidíte věci, které jste nechtěli vidět a přiznat. Partnerstest je realita vztahu se kterou se vyplatí pracovat a budovat pevné základy.”

Strach z testování, že partner uvidí co nechci? Ne, to je jen pocit, tento test je o realitě a kompatibilitě vztahu. Kompatibilita je souznění, jinak to nemá cenu.

Proč si udělat PartnersTest

Představujeme vám unikátní nástroj, který partnerům pomáhá poznat se navzájem. Náš  psychodiagnostický on-line test neumožňuje stylizaci a tím dosahuje velmi vysoké míry přesnosti a spolehlivosti.

Eva

Eva

Má přes dvacet let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a management) a víceoborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně. V oblasti aplikované psychologie působí od roku 2000. Je autorkou unikátního on-line psychodiagiagnostiky, která efektivně spojuje pracovní i osobnostní psychodiagnostiku a poskytuje komplexní služby pro firmy,

Daniela

Daniela

Vystudovala Karlovu univerzitu a Univerzitu J. A. Komenského, obor vzdělávání dospělých. Svoji kariéru zahájila v oblasti akvizice a rozvoje obchodu ve Spojených státech. V této oblasti pokračovala i po svém návratu do České republiky, aby se posléze přesunula do oblasti HR. Daniela pracuje jako konzultant lidských zdrojů pro různé firmy působící na evropských trzích.

Viktor

Viktor

Vystudoval jednooborovou psychologii na Lomonosově univerzitě v Moskvě a dopravní psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Psychologii se věnuje přes 30 let, 20 let oblasti vzdělávání a koučinku. Kromě příruček pro učitele psychologie je autorem více než 50 vědeckých publikací. Jeho specializací jsou projektivní metody, vícerozměrné metody psychometriky.

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...

Kontaktujte nás

 

Štěrboholská 102a
Praha 10, 100 00

ed@worktest.cz

Zanechte nám zprávu

9 + 12 =