Partnerský Test +

Naším cílem je navrátit lidem hodnotu vztahu, zajistit takovou platformu, kde se budou partneři a jejich děti cítit bezpečně a budou se domů rádi vracet, společně se věnovat dětem, které mohou čerpat jistotu z bezpečí domova.

Online test vám ukáže vaše vzájemné kvality a hodnoty na kterých můžete udržet či budovat vyvážený a spokojený vztah. Test vám ukáže vaši vzájemnou partnerskou kompatibilitu a shodu.

Partnerský test plus s re-testem  – co vám test ukáže?

Díky Partnerskému testu s re-testem se můžete opakovaně přesvědčit o svých kvalitách a hodnotách, silných stránkách, na kterých můžete dále budovat vztah, ale zároveň můžete pracovat i na limitech, které se mohou časem ve vztahu projevit. Jsou to slabší stránky, které vás mohou inspirovat k rozvoji, či potlačení nežádoucích projevů chování. Vězte, že rizikové faktory máme zastoupeny všichni. Test se  zaměřujte na komplexitu i na detail.

Jak dlouho vyplnění testu trvá?

Test je zaměřen na kombinaci 5 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Rizikové faktory chování), které jsou seřazeny do 24 různých kritérií. Vyplnění testu vám zabere do 25 minut a výsledky máte k dispozici okamžitě po vyplnění testu. Test je postaven na odborných psychologických metodách, zejména tzv. celostní tvarové psychologii a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje testovanému stylizaci. Partnerský test vám ukáže věci takové, jaké jsou, ukáže vám realitu.

Jaké výsledky z testu můžete očekávat?

Drtivá většina z nás si přeje najít partnera, který bude oporou a nejraději na celý život. Partnerský test je  dobrou volbou v každé fázi vztahu, i ve fázi rozchodu. Někdy stačí vidět okolnosti a pohnutky partnera k určitému jednání, aby se dalo mnohé zachránit. Mějte však na paměti, že na každém vztahu je potřeba neustále pracovat. Vztahy jsou o komunikaci, toleranci a respektu. Vzájemná kompatibilita s partnerem je vyjádřena v benchmarkingu, a to porovnáním barevných škál obou partnerů. Nejde o to, kdo z partnerů je lepší či horší, ale o vzájemné vyváženosti.

Vašim bonusem k výstupu, který si od nás zakoupíte, získáte další komplexní výstup: Metody vzdělávání a rozvoje, který vám ukáže metody, jak efektivně pracovat na svém potenciálu a dosahovat tak osobní spokojenosti.

 Pro koho je test určen?

  • Partnerský test plus je pro ty, kterým záleží na hodnotách vztahu a nebojí se vzájemné konfrontace měřených hodnot a práci  na svém vztahu.
  • Získáte možnost opakovat test po určité době a vidět pokrok, který jste ve vztahu dosáhli. 
  • Test je dobrou volbou v každé fázi vztahu, a to i ve fázi rozchodu.
  • Někdy stačí vidět okolnosti a pohnutky partnera k určitému jednání, aby se dalo mnohé zachránit.
  • Pro ty, kteří chtějí budovat dlouhodobý vztah.

Cena:2500 Kč

Ukázky testu

Pokud stále budete mít jakýkoli dotaz ohledně výstupů, neváhejte nás kontaktovat.

Máte nějaké otázky?

Stále si nejste jisti testem a máte pochybnosti? Podívejte se na nejčastější otázky, které máme od našich spokojených klientů

Potřebujete konzultaci testu?

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...