Online test - Partners Test Plus

Naším cílem je navrátit lidem hodnotu vztahu, zajistit takovou platformu, kde se budou partneři a jejich děti cítit bezpečně a budou se domů rádi vracet. Kde se partneři budou společně více věnovat dětem, které zase mohou čerpat jistotu z bezpečí domova.

Co vám test ukáže

Díky PartnersTestu se můžete přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete dále budovat vztah, ale zároveň můžete pracovat i na limitech, které se mohou časem ve vztahu projevit. Jsou to slabší stránky, které vás mohou inspirovat k rozvoji, či potlačení nežádoucích projevů chování, kterými jsou bezesporu i rizikové faktory. Vězte, že rizikové faktory máme zastoupeny všichni. Rizikovým faktorem chování se stává hodnota nad 65 % – tedy oranžová a žlutá barva v grafické části. Ve výstupu testu se tedy zaměřujte na komplexitu, nikoliv jen na detail.

Jak dlouho vyplnení trvá?

Test je zaměřen na kombinaci 5 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Rizikové faktory chování), které jsou seřazeny do 24 různých kritérií. Vyplnění testu vám nezabere víc než 30 minut a výsledky máte k dispozici okamžitě po vyplnění testu. PartnersTest je postaven na odborných psychologických metodách, zejména tzv. tvarové psychologii a narozdíl od dotazníkových testů neumožňuje testovanému, aby se jakkoli „přikrášloval“. PartnersTest vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Jaké výsledky můžete očekávat

Drtivá většina z nás si přeje najít partnera, který bude oporou a nejraději na celý život. PartnersTest je ale dobrou volbou v každé fázi vztahu, i ve fázi rozchodu. Někdy stačí vidět okolnosti a pohnutky partnera k určitému jednání, aby se dalo mnohé zachránit. Mějte však na paměti, že na každém vztahu je potřeba neustále pracovat. Vztahy jsou o komunikaci, toleranci a respektu, což vám ukáží zejména oblasti Osobnost, Psychika a Vztahy (A, B, D). Vzájemná kompatibilita s partnerem je vyjádřena v benchmarkingu, a to porovnáním barevných škál obou partnerů. Nejde o to, kdo z partnerů je lepší či horší, ale o vzájemné kompatibilitě a vyváženosti.

Pro koho je test určen?

  • PartnersTest Plus je pro ty, kteří jsou v dlouhodobém vztahu
  • PartnersTest je dobrou volbou v každé fázi vztahu, i ve fázi rozchodu.
  • Někdy stačí vidět okolnosti a pohnutky partnera k určitému jednání, aby se dalo mnohé zachránit.
  • Pro ty, kteří chtějí budovat dlouhodobý vztah

Cena:1200Kč

Ukázky testu

Pokud stále budete mít jakýkoli dotaz ohledně výstupů, neváhejte nás kontaktovat.

Máte nějaké otázky?

Stále si nejste jisti testem a máte pochybnosti? Podívejte se na nejčastější otázky, které máme od našich spokojených klientů

Potřebujete konzultaci testu?

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Příběh Nancy, opatrnost na sociálních sítích – virtuální partner, psychopat

Čeho si všímat, aby jste si neocitli v podobné situaci, jako jsem byla já. Na rozdíl od empatie a emocí mají tito lidé velmi rozšířené vnímání, jakoby vám viděli do mozku. Zastávají vysoké pozice, manipulují s vámi, cítí, kdy jste tzv. On-line, dovedou telepaticky...