Online test - Partners Test Plus

Naším cílem je navrátit lidem hodnotu vztahu, zajistit takovou platformu, kde se budou partneři a jejich děti cítit bezpečně a budou se domů rádi vracet. Kde se partneři budou společně více věnovat dětem, které zase mohou čerpat jistotu z bezpečí domova.

Co vám test ukáže

Díky PartnersTestu se můžete přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete dále budovat vztah, ale zároveň můžete pracovat i na limitech, které se mohou časem ve vztahu projevit. Jsou to slabší stránky, které vás mohou inspirovat k rozvoji, či potlačení nežádoucích projevů chování, kterými jsou bezesporu i rizikové faktory. Vězte, že rizikové faktory máme zastoupeny všichni. Rizikovým faktorem chování se stává hodnota nad 65 % – tedy oranžová a žlutá barva v grafické části. Ve výstupu testu se tedy zaměřujte na komplexitu, nikoliv jen na detail.

Jak dlouho vyplnení trvá?

Test je zaměřen na kombinaci 5 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Rizikové faktory chování), které jsou seřazeny do 24 různých kritérií. Vyplnění testu vám nezabere víc než 30 minut a výsledky máte k dispozici okamžitě po vyplnění testu. PartnersTest je postaven na odborných psychologických metodách, zejména tzv. tvarové psychologii a narozdíl od dotazníkových testů neumožňuje testovanému, aby se jakkoli „přikrášloval“. PartnersTest vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Jaké výsledky můžete očekávat

Drtivá většina z nás si přeje najít partnera, který bude oporou a nejraději na celý život. PartnersTest je ale dobrou volbou v každé fázi vztahu, i ve fázi rozchodu. Někdy stačí vidět okolnosti a pohnutky partnera k určitému jednání, aby se dalo mnohé zachránit. Mějte však na paměti, že na každém vztahu je potřeba neustále pracovat. Vztahy jsou o komunikaci, toleranci a respektu, což vám ukáží zejména oblasti Osobnost, Psychika a Vztahy (A, B, D). Vzájemná kompatibilita s partnerem je vyjádřena v benchmarkingu, a to porovnáním barevných škál obou partnerů. Nejde o to, kdo z partnerů je lepší či horší, ale o vzájemné kompatibilitě a vyváženosti.

Pro koho je test určen?

  • PartnersTest Plus je pro ty, kteří jsou v dlouhodobém vztahu
  • PartnersTest je dobrou volbou v každé fázi vztahu, i ve fázi rozchodu.
  • Někdy stačí vidět okolnosti a pohnutky partnera k určitému jednání, aby se dalo mnohé zachránit.
  • Pro ty, kteří chtějí budovat dlouhodobý vztah

Cena:2500 Kč

Ukázky testu

Pokud stále budete mít jakýkoli dotaz ohledně výstupů, neváhejte nás kontaktovat.

Máte nějaké otázky?

Stále si nejste jisti testem a máte pochybnosti? Podívejte se na nejčastější otázky, které máme od našich spokojených klientů

Potřebujete konzultaci testu?

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...