Partnerský test

 Online test vám ukáže vaše vzájemné kvality a hodnoty na kterých můžete udržet či budovat vyvážený a spokojený vztah. Test vám ukáže vaši vzájemnou partnerskou kompatibilitu a shodu.

Naším cílem je navrátit lidem hodnotu vztahu, zajistit takovou platformu, kde se budou partneři a jejich děti cítit bezpečně a budou se domů rádi vracet.

 

Partnerský test pro páry – co vám test ukáže?

Vztahy jsou o komunikaci, toleranci a respektu. Díky Partnerskému testu se můžete přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete dále budovat vztah, ale zároveň můžete pracovat i na limitech, které se mohou časem ve vztahu projevit. Jsou to slabší stránky, které vás mohou inspirovat k rozvoji, či potlačení nežádoucích projevů chování. Vězte, že bloky a limity máme zastoupeny všichni. Na každém vztahu je potřeba neustále pracovat. 

Jak dlouho vyplnění testu trvá?

Vyplnění testu vám zabere do 25 minut a výsledky máte k dispozici okamžitě po vyplnění testu.  Partnerský test je postaven na odborných psychologických metodách, zejména na celostní tvarové psychologii, pracuje na podvědomé úrovni a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje stylizaci a vylepšování se.  Test vám ukáže realitu, neboť podvědomí zastoupeno 95 % neumíme řídit. Podvědomí ovládá náš život, jako takoví.

Jaké výsledky z testu můžete očekávat?

Test je zaměřen na kombinaci 5 důležitých rovin  struktury a dynamiky jedince (Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Limity chování), které jsou seřazeny do 29 různých kritérií a hodnot.  Vzájemná kompatibilita s partnerem je vyjádřena porovnáním výsledných barevných škál obou partnerů, včetně komentáře a doporučení, jak pracovat s výsledky testu.

Vašim bonusem k výstupu, který si od nás zakoupíte, získáte další komplexní výstup: Metody vzdělávání a rozvoje, který vám ukáže metody, jak efektivně pracovat na svém potenciálu a dosahovat tak osobní spokojenosti.

Pro koho je test určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí mít kvalitní vztah
  • Párový test pro ty, kterým na vztahu záleží
  • Partnerský test je dobrou volbou v každé fázi vztahu, i ve fázi rozchodu.
  • Drtivá většina z nás si přeje najít partnera, který bude oporou a nejraději na celý život.
  • Někdy stačí vidět okolnosti a pohnutky partnera k určitému jednání, aby se dalo mnohé zachránit.

Cena: 1500 Kč

Ukázky testu

Máte nějaké otázky?

Stále si nejste jisti testem a máte pochybnosti? Podívejte se na nejčastější otázky, které máme od našich spokojených klientů

Potřebujete konzultaci testu?

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *