Online test - Partners Test

Naším cílem je navrátit lidem hodnotu vztahu, zajistit takovou platformu, kde se budou partneři a jejich děti cítit bezpečně a budou se domů rádi vracet.

Co vám test ukáže

Díky PartnersTestu se můžete přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete dále budovat vztah, ale zároveň můžete pracovat i na limitech, které se mohou časem ve vztahu projevit. Jsou to slabší stránky, které vás mohou inspirovat k rozvoji, či potlačení nežádoucích projevů chování. Vězte, že bloky a limity máme zastoupeny všichni. Na každém vztahu je potřeba neustále pracovat. Vztahy jsou o komunikaci, toleranci a respektu.

Jak dlouho vyplnení trvá?

Test je zaměřen na kombinaci 5 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Limity chování), které jsou seřazeny do 28 různých kritérií. Vyplnění testu vám nezabere víc než 25-30 minut a výsledky máte k dispozici okamžitě po vyplnění testu.

Jaké výsledky můžete očekávat

PartnersTest je postaven na odborných psychologických metodách. PartnersTest není dotazník, proto neumožňuje testovanému, aby se jakkoliv stylizoval, či vylepšoval. Test vám ukáže věci takové, jaké jsou. Vzájemná kompatibilita s partnerem je vyjádřena porovnáním výsledných barevných škál obou partnerů, včetně komentáře.

Pro koho je test určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí mít kvalitní vztah
  • Párový test pro ty, kterým na vztahu záleží
  • PartnersTest je dobrou volbou v každé fázi vztahu, i ve fázi rozchodu.
  • Drtivá většina z nás si přeje najít partnera, který bude oporou a nejraději na celý život.
  • Někdy stačí vidět okolnosti a pohnutky partnera k určitému jednání, aby se dalo mnohé zachránit.

Cena: 1500 Kč

Ukázky testu

Pokud stále budete mít jakýkoli dotaz ohledně výstupů, neváhejte nás kontaktovat.

Máte nějaké otázky?

Stále si nejste jisti testem a máte pochybnosti? Podívejte se na nejčastější otázky, které máme od našich spokojených klientů

Potřebujete konzultaci testu?

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *