Single Test

Online test vám ukáže vaše kvality a hodnoty, které můžete partnerovi do vztahu nabídnout. Vzat je nejdražší investice, proto nevstupujte do vztahu bez vzájemného partnerského testu, jedině tak si vybudujete a zachováte vyvážený a fungující vztah.

Test pro jednotlivce – co vám test ukáže?

Test určuje úroveň projevů chování a vlastností, které jsou důležité pro vztah a také umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci 5 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Rizikové faktory chování), které jsou seřazeny do 24 různých kritérií.

Jak dlouho vyplnění testu?

Vyplnění testu vám zabere do 25 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Test sexuálních preferencí je postaven na odborných psychologických metodách, zejména na celostní tvarové psychologii, pracuje na podvědomé úrovni a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje stylizaci a vylepšování se. Ukáže vám věci takové, jaké jsou neboť podvědomí neumíme ovládat.

Jaké výsledky z testu můžete očekávat?

Výstup je výčet nejrůznějších kritérií a hodnot, které mají podstatný vliv na kvalitní a kompatibilní vztah jedince s partnerem. 28 klíčových kritérií, vám pomůže poznat sami sebe, své silné stránky na kterých můžete vztah stavět a prezentovat svému partnerovi vaše kvality. Součástí výstupu testu mohou být  i slabší stránky, které vás naopak budou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. Výsledek testu se zaměřuje na kombinaci různých kritérií, které byli sestaveny s ohledem na současné trendy a potřeby stability partnerského soužití s odborníky na vývoj testů.

Vašim bonusem k výstupu, který si od nás zakoupíte, získáte další komplexní výstup: Metody vzdělávání a rozvoje, který vám ukáže metody, jak efektivně pracovat na svém potenciálu a dosahovat tak osobní spokojenosti.

Pro koho je test určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí mít kvalitní vztah.
  • Pro vás, kteří uvažujete o vážném vztahu.
  • Pro ty, kteří se chtějí připravit na nový vztah.
  • Pro ty z vás, kteří zažili ve vztazích opakovaná zklamání a chtějí lépe porozumět jejich příčinám.

Cena: 1300 Kč

Ukázky testu

Pokud stále budete mít jakýkoli dotaz ohledně výstupů, neváhejte nás kontaktovat.

Máte nějaké otázky?

Stále si nejste jisti testem a máte pochybnosti? Podívejte se na nejčastější otázky, které máme od našich spokojených klientů

Potřebujete konzultaci testu?

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...