Jelikož se z naší nabídky produktů stává tak trochu guláš (ano, je to skutečně proto, že nabízíme stále více služeb), rozhodli jsme se udělat malý přehled, který vám napoví, kam jít v jakém případě. A protože chceme, abyste u tohoto čtení alespoň neusnuli, ideálně se i pobavili, vytáhli jsme pro vás reálné situace z kanceláře Partnerstest – vše samozřejmě anonymně. Jsem si jistý, že nejeden z vás se s následujícími svízelemi ztotožní.

Panic je na nic

Je pátek ráno, den teprve začíná, nikdo již nečeká, že by do konce týdne přišel nový pacient. Přesto se u dveří objeví, muž, 35 let, s delikátním problémem. Pacient je sexuálně nezkušený (panic), ještě se nikdy nelíbal, má vadu řeči (koktá), z žen má strach. Je smířený s tím, že po zbytek života zůstane sám. Přesto se chtěl ještě pokusit něco s tím udělat – byl připraven zkusit sex za peníze, aby se osmělil a našel vztah k ženám. Jeho známá naštěstí včas zasáhla a poslala ho k nám. Pacientovi jsme dali vyplnit SingleTest, který mu ve výsledku zřejmě dodal potřebné sebevědomí a vědomí o vlastním vztahovém potenciálu. I pro naše psychology bylo až skoro neuvěřitelné, když tento muž přišel o pět týdnů později se svojí přítelkyní – prý na kontrolu, jestli je vše v pořádku. Od té doby pravidelně dochází do naší partnerské poradny pro páry! 

Důvěřuj, ale prověřuj!

Druhý příběh se týká mladé slečny, která se dostala do křížku s nevěrou. Pacientce bylo 23 let, se svým přítelem se nově sestěhovali, vše klapalo tak, jak má, přesto se pacientka necítila náležitě šťastná – přišla k nám sama. Zamilovala se totiž do jednoho staršího ženatého muže (35 let), který jí na rovinu „vyklopil“, že nechce od své ženy odejít kvůli dětem, má pouze zájem o občasné „rozptýlení“ a dopisování. Mladá pacientka se ocitla v takovém zoufalém stavu smíšených emocí, že když za námi přišla, museli jsme ji notnou chvíli uklidňovat, než nám byla schopna povědět svůj příběh. Aplikovali jsme rovněž SingleTest a vyzvali ji, aby přišla se svým přítelem do naší poradny pro páry pod záminkou diskrétnosti. Není to tak dlouho zpátky, na výsledky si tedy budeme muset počkat.

Poslední dobou k nám chodí čím dál více homosexuálů – jsme rádi, že i nová poradna pro homosexuálně zaměřené funguje! Výše jste sami mohli vidět, že i když jsou lidské situace trapné až na půdu, vždy se s nimi dá něco dělat. Pokud jste tedy ještě neposbírali odvahu, neváhejte a doražte k nám!