Nacházíme se v éře, kdy je stále více běžné nalézt muže závislého na pornu. Příčin může být hned několik, důležitější však je, jakým způsobem to ovlivňuje náš milostný život. Následky? Nezájem, pasivita, vyhoření toho romantického žáru, který kdysi krmil Váš plamínek (to vše ze strany muže). Velmi často se to stává po absolvování porodního turnusu, po dvou dětech už zkrátka neodpovídáte jeho sexuálním představám, nepřipadáte mu atraktivní, nejste pro něj tak sexy. Víte co? To je normální.

Chlapi jsou prostě takoví

Je dokázáno, že muži od přírody tíhnou k rozsévání své genetické informace mezi co nejvíce protějšků za účelem kvantitativně účinné reprodukce. Přidáme-li k tomu fakt, že porno dokáže zajistit daleko pestřejší a rozmanitější nabídku sexuálních stimulů, než dokáže stálá partnerka, stává se masturbace nebezpečným společníkem, kterého se mnohdy těžko zbavuje. Proto je více než zapotřebí, aby Vaše snaha učinit tomuto problému přítrž neskončila u nepříjemného dotírání a ponižujícího vyžadování pozornosti. Je čas začít jednat! Protože se s tím dá skutečně něco dělat.

Ale co s tím?

Pokud si opravdu nevíte rady, je na místě přijmout každou pomoc. I obyčejná diskuze má to kouzlo, že dokáže ulevit či odvést myšlenky jinam; nejedná se však o konečné řešení, které vyřeší onen problém. Zde přichází na řadu pomoc od profesionála, který se na vztahové disfunkce specializuje a dokáže poskytnout komplexní mapu problému a následně vykreslit cestu, která vede k jeho odstranění. V dnešní době pokročilých psychoanalytických projektů to skutečně není problém.

Než se tedy pouze snažit vytvářet ty romantické chvilky, které pak stejně přijdou vniveč, vezměte radši situaci pevně do svých rukou a zkuste odstranit ty negativní vlny se vším všudy. Nenáviď hřích, miluj hříšníka – Váš muž je svým způsobem taky oběť, není však pouze na něm, aby s tímto nešvarem bojoval. Zde přicházíte Vy a odborná pomoc.