Manželská poradna pro vaše vztahy

Vytvořili jsme nový koncept manželské poradny, který vám ušetří čas i peníze. Zajímá vás více?

Zobrazit víceKontaktujte nás

V čem je naše manželská poradna lepší a účinnější

V poradenství nevyužíváme jen zkušeností a kvalitních psychologů, diagnostiků a poradců, ale i moderních technologií. Využíváme psychodiagnostiku pro vztahy, kterou jsme validovali na tisíci případech. Díky tomu dokážeme rozkrýt osobnost za pouhých 25 minut a ukázat problémová místa. Dále se budeme věnovat jen opravdovým problémům, které umíme řešit.

Úvodní sezení

Společně se kontaktujeme, povíme si základní problémy a domluvíme na strategii, jak budeme postupovat  a stabilizovat váš vztah.

Vztahový test osobnosti

Abychom mohli správně poradit, musíme vás nejdříve poznat. Uděláte si podle svého uvážení náš komplexní test osobnosti, který nám napoví, kde by mohl být problém ve vztahu a ukáže cesty řešení.

Záchrana vztahu

Uděláme vše pro to, abyste zůstali ve šťastném, spokojeném a vyváženém,  harmonickém vztahu. Na společném sezení provedeme účinné kroky a ukážeme, jak z krize ven.

Eva Urbanová

Psychologii a porozumění lidem se věnuji již přes 25 let. Za pomoci mého týmu jsme vyvinuli Partnerské testy, kde pomáháme vašim vztahů. Projdeme si společně celým procesem a určitě najdeme řešení i pro vás.

Se vztahovými problémy radíme již více než 25 let

Vždy se snažíme udělat maximum a páry k sobě navrátit. Ovšem ne vždy je to úplně možné. Každopádně naše výsledky jsou velmi pozitivní a i když se manželství nepodaří udržet, partneři se rozchází v dobrém a mnozí zůstávají přáteli.

%

Páru se vrátí k sobě

%

Se rozchází v dobrém

Pro koho jsou partnerské testy určeny?

  • pro ty, kteří se rozhodnou vstoupit do manželství nebo registrovaného partnerství a záleží jim na budování kvalitního vztahu s perspektivou;
  • pro ty, kteří jsou ve vztahu čerstvě a chtějí se lépe poznat;
  • pro partnery v dlouhodobém vztahu, kteří  chtějí lépe pochopit problémové oblasti, ocitají se v krizi a chtějí to řešit;
  • pro ty, kteří vnímají vztah jako stagnaci a zvažují rozchod;
  • pro nezadané,  kteří hledají sebepoznání, které mohou v budoucím vztahu využít.

Sjednejte si osobní schůzku

 

Přečtěte si z naší online poradny

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct. Píšeme opravdové fakta ze života, vývoje a výzkumu partnerských vztahů na základě reálných dat

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...

Kontaktujte nás

 
Štěrboholská 102a
Praha 10, 100 00
ed@worktest.cz
777022543

Zanechte nám zprávu

12 + 15 =