Ceník manželské poradny

Společné sezení pro jednotlivce

Společné sezení 60 nebo 90 minut

Před sezením si v klidu z domova můžete podle uvážení udělat náš projektivní test osobnosti, který nám poslouží jako podklad pro sezení. Spolehlivě odkryje příčiny potíží a budeme mít nerušenou hodinu na rozebrání problémů a řešení vaši situace. Test vám zabere pouze 20 minut. Výsledek testu uvidíte na konzultaci. 

  •  Vaše problémy řešíme interaktivně  a efektivně. 

Cena: 1200 Kč (60 minut)  nebo 1800 Kč (90 minut). Cena je bez DPH.

Společné sezení pro pár

Společné sezení 120 minut

Před sezením si v klidu z domova můžete podle uvážení udělat náš projektivní test osobnosti, který nám poslouží jako podklad pro sezení. Spolehlivě odkryje příčiny potíží a budeme mít celé 2 hodiny na rozebrání problémů a řešení vaši situace. Test vám zabere pouze 20 minut. Výsledky testu uvidíte na konzultaci. Dle potřeby nastavíme další strategii.

  • Vaše problémy řešíme interaktivně a efektivně. 

Cena: 2300Kč (1150 za hodinu). Cena je bez DPH.

online z pohodlí domova pro jednotlivce/pár

+ on-line komunikace (skype) 60 minut 

+ nebo e-mailová komunikace diskrétně 

Komunikace  a základní diagnostika problému interaktivní formou z domova odkryje příčiny potíží a budeme mít čas na rozebrání problémů a řešení vaši situace.

Druhou vyhledávanou variantou je e-mailová komunikace, kde nám popíšete problém a my vám napíšeme názor a řešení vaši situace. Tato forma je velmi diskrétní a nijak nenaruší vaši komfortní zónu soukromí. 

  • Vaše problémy řešíme společně, interaktivně, rychle a diskrétně.

Cena: 1210 Kč včetně DPH.  Platba je předem na účet 26632663/5500

Promluvme si

Společné sezení  v rozsahu 5 hodin s párem i jednotlivě 

Než se sejdeme, můžete si z pohodlí domova podle svého uvážení  udělat test, abychom věděli více o vašich osobách a případných neshodách v povahách. Pak v naší poradně proběhne úvodní 90 minutové sezení. Zjistíme problémy a ukážeme si možnosti řešení, jak vztah zlepšit. V dalším sezení budeme pracovat s dynamikou a strukturou osobnosti samostatně. Výsledky testu slouží jako podklad ke konzultaci. Test vám zabere do 20 minut. 

  • Vaše problémy řešíme interaktivně. 

Cena: 4900Kč (980 hodinu).Cena je bez DPH.

Zůstaňme spolu a budujme vztah

+ Párová kompatibilita + konzultace + společné sezení +  skype/mail podpora. Celkem 6 hodin včetně výsledků testů.

Doma si podle vlastního uvážení můžete udělat párový test osobnosti a párové kompatibility (vzájemné snášenlivosti), který spolu projdeme. Na základě toho si připravíme podklady a sejdeme se společně, kde si vše podrobně rozebereme. Navíc ještě budete mít podporu skype/mail, pokud se vyskytnou další problémy. V dalších sezeních budeme pracovat se strukturou a dynamikou osobností jednotlivě a pak společně. Výsledky testu uvidíte na konzultaci před a po skončení terapie, kdy uvidíte vlastní posun.  Výsledky testu slouží jako podklad ke konzultaci. Test vám zabere do 20 minut.

  • Vaše problémy řešíme interaktivně. 

Cena:6999Kč (985 za hodinu včetně testů).Cena je bez DPH.

Efektivní řešení pro manažery

+ Párová kompatibilita + individuální práce s párem i jednotlivci + 2 x skype/mail podpora

Před sezením si můžete z pohodlí domova udělat náš  online test osobnosti a párové kompatibility  (snášenlivosti), které si společně projdeme. Na prvním sezení pak odhalíme problémy a nedostatky + si ukážeme co s nimi. Vytvoříme strategii postupu, jak na práci s nedostatky.  Na dalším sezení pracujeme s partnery už jednotlivě podle potřeby. Pracujeme na potřebných změnách a návratu do přirozenosti a respektování. Na posledním sezení vše uzavřeme, popřípadě nastavíme další postup. Výsledky testu slouží jako podklad ke konzultaci. Test vám zabere do 20 minut. 

  • Vaše problémy řešíme interaktivně. 

Cena: 9999Kč (900 za hodinu včetně testů).Cena je bez DPH.

Intenzivní program pro majitele firem

…buďte well-being, žijte well-being… 

 + Nadstandardní péče, individuální  plán, rozvoj, stabilizace osobnosti, práce se změnou osobnosti  a návrat k přirozenosti. Intenzivní práce s energetickým potenciálem, dynamikou a strukturou. 

Nejdříve si podle uvážení uděláte z pohodlí domova online test, kde zjistíme vaše odlišnosti a rizika. Ty si společně probereme a na prvním sezení, se od nich odrazíme při řešení problémů, vytvoříme strategii postupu. Součástí intenzivního programu je práce s dynamikou a strukturou klienta, jeho stabilizace a eliminace nežádoucích návyků.  Budeme pracovat na potřebných změnách. Na posledním sezení vše uzavřeme, popřípadě nastavíme další postup. Opakovaný test nám ukáže váš posun. Výsledky testu slouží jako podklad k terapii. Test vám zabere do 20 minut. 

  • Vaše problémy řešíme interaktivně. 

Cena: 30000Kč (individuální plán).Cena je bez DPH.

Vytvořte si vlastní balíček

Nevyhovují vám námi navrhované balíčky? Pokud je váš problém komplexnější, vytvoříme balíček zcela na míru vaší problematice. Vycházíme z potřeb klientů, napište nám.

Napište nám

Nebojte se rozepsat o svém problému. Naopak čím více napíšete, tím lépe můžeme připravit naše sezení.

Zavolejte nám

Napište nám