Jsme Partnerstest

A nabízíme moderní partnerské poradenství

Partnerská poradna – řešíme krize a poradíme se vztahem

Hledejte řešení problému

Vyřešte svojí partnerskou krizi ještě dnes. Zjistěte, v čem tkví celý problém

Partnerská poradna online

Chcete si nejdříve přečíst více a problém si řešit sami?
Již v tom nejste sami

Partnerstest využívá moderních technologií a pomůže i Vám!

PartnersTest využívá moderních technologií ve spolupráci s psychogeometrií. Náš jednoduchý online test odhalí partnerské problémy již během 20 minut.

Hodíte se vůbec k sobě?

 

Netrpí váš vztah osobním vyhořením?

 

Měli byste se obávat nevěry?

 

Neničí váš vztah nezdravá žárlivost?

 

Vyřešíme partnerskou krizi

Projdeme, co se ve vašem vztahu děje a ukážeme na problémy.

Pomůžeme se žárlivostí

Identifikujeme, zda ve vztahu panuje žárlivost a poradíme, co s tím.

Hodíte se k sobě?

Možná se spolu cítíte dobře, ale hodíte se povahově k sobě?

Nabízíme i manželskou poradnu

Pomáháme i prostřednictvím párové terapie.

Na co se nás často ptáte:
Jak PartnersTest vlastně funguje?

Naším unikátním systémem změříme Vaši osobnost a identifikujeme všechny klíčové vlastnosti, které mají vliv na vztahy. Na ty kritické upozorníme, abyste na sobě mohli zapracovat.

Pomůže i homosexuálním párům?
Rozhodně ano! PartnersTest pomáhá všem, nehledě na věk či orientaci. Problémy ve vztazích jsou totiž pořád stejné a my Vám pomůžeme s řešením.
Pomůže mi najít opravdový vztah?
PartnersTest jako takový není seznamka. Ale pomůže identifikovat osobnostní rizikové povahy, které vztahům nesvědčí. Díky tomu na sobě můžete pracovat a lépe se připravit, až opravdový vztah přijde.
Jak pomůže nám singles?
PartnersTest odhalí všechny osobní nedostatky a upozorní na chování, které dostanou vztah k rozchodu. Navíc si můžete udělat rovnou párový test a ještě než se pustíte do vážného vztahu zjistit, zda se k sobě vůbec hodíte a nebude to skřípat.
Jak mi pomůže vyřešit partnerskou krizi?
PartnersTest analyzuje obě osobnosti ve vztahu a porovnává jejich aktuální nálady. Umíme totiž identifikovat například vyhoření osobnosti, které má vliv na vztah. Stejně tak rozeznáme nezdravou žárlivost, při které dochází ve vztazích k napětí. Toto vše a ještě více uvidíte ve výstupech a budete vědět, na čem je třeba zapracovat, aby jste měli spokojený partnerský vztah.
Je nutné absolvovat osobní sezení se terapeutem?
Osobní sezení s terapeutem je na osobním uvážení. PartnersTest je vytvořen tak, aby již nebyla potřeba sezení. Všechna doporučení a znalosti psychologů jsou již zakomponované ve výstupech z testu.

Kdo za tím stojí

Jsme tým specialistů na psychologii, psychometriku a psychogeometrii, kteří se věnují vztahovým problémům a jejich řešení. Nejdříve je ale potřeba problém identifikovat a v tom je naše síla. Využíváme zvalidovaný systém moderní psychometriky, který nám pomáhá určit problémové položky osobnosti. Díky tomu se dokážeme velmi rychle a efektivně zaměřit na reálný problém.

Sledujte nás na sociálních sítích

Komu jsme již pomohli

„Přiznám se, zavolala jsem na konzultaci a tam mi paní Eva všechno vysvětlila a poradila mi, jak můžu ty výsledky využít. Pak jsem to vysvětlila partnerovi a vypadá to, že se nakonec nerozejdem. Zjistili jsme, jak můžeme na vztahu zapracovat, Děkuji.“

„Jsem momentálně bez partnera, takže jsem vyzkoušela SingleTest. Musím říct, že mi test velmi pomohl, teď když vím, proč mi předchozí vztahy nevycházely, mám ze sebe lepší pocit a svůj další vztah si vyberu pečlivěji.“

„Moc jsem tomu nevěřil, tak jsem si test udělal opakovaně. A víte co? Je to zvláštní, ale funguje to. Hledám vztah a zaměřil jsem se prvně na sebe, než ho nabídnu partnerce.“

Sledujte naší online vztahovou poradnu

Manželská poradna

Píšeme články, které zajímají naše klienty a popisujeme problémy, se kterými za námi chodí.

Partnerská poradna

Radíme párům, aby měly spokojenější vztahy a netrápily se běžnými problémy.

Poradna pro homosexuálně zaměřené

Pokud máte se vztahy problémy, nezoufejte, neboť jste jedni z mnoha!

Záleží Vám na Vašem vztahu a potřebujete krizi řešit rychle a efektivně?

Ne vše se dá vyřešit jen pomocí testů nebo čtením rad na internetu. Občas je prostě lepší se sejít se specialistou osobně a probrat všechyn zvtahové problémy důkladně. Pravidelně radíme manželským párům a dalším dlouhodobým vztahům. Často se na nás obracejí i páry před vstupem do manželství, zda je to správné rozhodnutí a není ještě příliš brzy.