Trháte si vlasy ze své „drahé“ polovičky? Nevíte, jak zachránit svůj vztah? Mnohé z vás trápí žárlivost, ptáte se na zamilovanost, řešíte vztah na dálku… Takhle by šlo pokračovat nejméně dvě hodiny, jelikož lidský rod musí čelit mnoha svízelným a bolestivým situacím. My jsme si toho vědomi, a proto jsme vytvořili místo, kam všichni, již se rozhodli se svým trápením konečně něco dělat, mohou přijít pro odbornou pomoc podávanou z rukou renomovaných psychologů – vytvořili jsme poradnu pro páry.

Už zase?

Ano, sice se zdá, že se v poslední době s našimi poradnami roztrhl pytel, vězte však, že se jedná o snahu o dosažení plnosti naší mozaiky nabízené pomoci ve vztahu k široké poptávce, která přichází jak od „single“ jedinců, tak právě párů, dále však i od homosexuálů, manželů a dalších. Vedle naší poradny pro homosexuály a nové poradny pro páry vypadá každá další jako ošklivé káčátko (dánská kultovní pohádka, moc pěkné čtení, doporučujeme). Proč?

Protože vztahy (ne)jsou věda!

Projekt PartnersTest je založen na vypilované, ověřené metodice určené pro psychoanalytické osobnostní testy. Stanovuje jasné cíle, odpoví vám třeba na otázky: „Hodíte se vůbec k sobě?“ nebo „Neničí váš vztah nezdravá žárlivost?“. Mnoho z vás nám psalo o problémech se zatajováním mileneckého vztahu. Milenecký vztah je tedy problém velmi frekventovaný – naše poradna je možnost, jak zajistit, abyste mohli vést šťastný sexuální i romantický život bez výčitek svědomí a rozdrásaných nervů.

Děkujeme

Chodíte za námi s partnerskými krizemi a my jsme za to moc rádi! Vyčlenění naší nabízené pomoci na kousky podle všech barev duhy je to nejmenší, co lze učinit, aby Země byla šťastnějším místem k životu. Možná se jedná o velikou až třeba drzou ambici, ale bez velkých cílů není vítězství! A také nezapomínejte, že jednodušší už to nebude…