Manželská poradna efektivně

Vytvořili jsme úplně nový proces manželské poradny, který vám ušetří čas i peníze. Zajímá vás více?

Zobrazit víceKontaktujte nás

V čem je naše manželská poradna efektivnější

V poradenství nevyužíváme jen zkušeností a kvalitních psychologů, diagnostiků a poradců, ale i moderních technologií. Využíváme psychodiagnostiku, kterou jsme zvalidovali na tisíci případech. Díky tomu dokážeme rozkrýt osobnost za pouhých 30 minut a ukázat problémová místa. Dále se budeme věnovat jen opravdovým problémům, které umíme řešit.

Úvodní sezení

Společně se kontaktujeme, povíme si základní problémy a domluvíme na strategii, jak budeme postupovat  a stabilizovat váš vztah.

Test osobnosti

Abychom mohli správně poradit, musíme vás nejdříve poznat. Uděláte si podle svého uvážení náš komplexní test osobnosti (koupit test nyní), který nám napoví, kde by mohl být problém ve vztahu a ukáže cesty řešení.

Záchrana vztahu

Uděláme vše pro to, abyste zůstali ve šťastném  a harmonickém vztahu. Na společném sezení provedeme efektivní kroky a ukážeme kudy a jak z krize ven.

Eva Urbanová

Psychologii a porozumění lidem se věnuji již přes 20 let. Za pomoci mého týmu jsme vyvinuli PartnersTest, kde pomáháme všem druhům vztahů. Projdeme si společně celým procesem a určitě najdeme řešení i pro vás.

Se vztahovými problémy radíme již více než 20 let

Vždy se snažíme udělat maximum a páry k sobě navrátit. Ovšem ne vždy je to úplně možné. Každopádně naše výsledky jsou velmi pozitivní a i když se manželství nepodaří udržet, partneři se rozchází v dobrém a mnozí zůstávají přáteli.

%

Páru se vrátí k sobě

%

Se rozchází v dobrém

Pro koho je PartnersTest

  • pro ty, kteří se rozhodnou vstoupit do manželství nebo registrovaného partnerství a záleží jim na budování kvalitního vztahu s perspektivou
  • pro ty, kteří jsou ve vztahu čerstvě a chtějí se lépe a rychleji poznat
  • pro partnery v dlouhodobém vztahu, kteří  chtějí lépe pochopit problémové oblasti, ocitají se v krizi a chtějí to řešit,
  • pro ty, kteří vnímají vztah jako stagnaci a zvažují rozchod,
  • pro singl,  kteří hledají sebepoznání, které mohou v budoucím vztahu využít.

Sjednejte si osobní schůzku

 

Přečtěte si z naší online poradny

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct. Píšeme opravdové fakta ze života, vývoje a výzkumu partnerských vztahů na základě reálných dat

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...

Kontaktujte nás

 

Štěrboholská 102a
Praha 10, 100 00

ed@worktest.cz

777022543

Zanechte nám zprávu

5 + 12 =