Žijeme v době, kdy jsou na nás kladeny vysoké nároky. Uspět v zaměstnání i v soukromém životě není snadné. Vyžaduje to neustálé vzdělávání, zlepšování a práci na osobním rozvoji. Takové jsou nároky na jedince a takové jsou nároky i na společný život v páru. Víte, jak pracovat na vztahu? Začněte dřív, než nastane partnerská krize!

Prověřte váš vztah

Stejně jako musíme pracovat na našem vlastním rozvoji, je třeba pečovat o společné soužití. O vztazích se říká, že jsou jako květina. Pokud nemají dostatek péče rychle uvadnou. Partnerské vztahy jsou hodnotou, která si zaslouží tu největší péči. Partnerské soužití je základ vašeho štěstí. To nejvíc cenné, co máte. Jistě toužíte po tom, abyste měli spokojený a vyrovnaný vztah. Abyste si s partnerem pomáhali. A to nejen pár měsíců, ale třeba desítky let. Když chcete dosáhnout ve vztahu tak vysokého cíle, neobejde se to bez určité dávky úsilí. Partner test je výbornou metodou, jak začít na společném štěstí pracovat. Ukáže vám, co byste o sobě měli navzájem vědět. Díky podrobným výsledkům se dozvíte, jak lépe komunikovat, kde si vzájemně pomoci a čemu se vyhnout. Test vám označí oblasti, kde ve vztahu panuje dokonalá souhra. Také vám označí oblasti, kde máte rezervy. Tam by do budoucna mohly vzniknout spory, hádky a nesoulad, na jejichž konci stojí bolavá partnerská krize. Jakmile budete o těchto skutečnostech vědět, hned víte, jak s nimi pracovat. Výsledky testu vám řeknou mnohé z toho, co by vás učila manželská poradna.

Co umí partner test

Partner test zjistí vaši vzájemnou kompatibilitu v několika oblastech. V oblastech osobnost, psychika, vztah, sex a rizikové faktory chování. Testování je velmi podrobné a neumožňuje stylizaci. To znamená, že se pro účely testu nemůžete nijak vylepšit. Test je vysoce spolehlivý. V každé oblasti bude posuzováno 28 kritérií. Uvidíte graficky vyváženost vašeho vztahu a budete mít i vyznačena místa, která představují určité riziko. K výsledkům testu je ihned k dispozici podrobný komentář. Ten vás navede na správnou cestu a ukáže vám, jak vzájemné soužití vylepšit. A výsledky práce na vašem vztahu můžete i prověřit. Jakmile test po nějaké době zopakujete, ihned uvidíte zlepšení!

Není vše ztraceno, Partner test pomáhá při krizi

Partnerské krize v dlouhodobých vztazích čas od času nastávají. Neznamená to, že byste museli hledat nového partnera. Jen je třeba znovu najít cestu k sobě navzájem. Párový test vám ji ukáže. Pomohl už obrovskému množství párů před vámi, dá návod i vám. Ukáže vám, proč panuje ohledně některých témat nesoulad. Můžete využít i doplňkových služeb a objednat se na osobní konzultaci nebo vám pomůže on-line poradna.

Testovali jsme test

Spolehlivost Partner testu byla podrobně prověřována. Nejednalo se o obvyklý vzorek 100 osob, test prokázal spolehlivost u vzorku více než 10 000 účastníků. Jedná se o propracovanou vědeckou metodu, která vykázala vysokou míru spolehlivosti. Platnost výsledků se vždy vztahuje k období, kdy test vyplňujete a může se za několik měsíců změnit. Uvidíte zlepšení vašeho vztahu!

Už jste si objednali partnerský test? Postavte se na nový začátek. Začátek budování silného vztahu!