Milí čtenáři, opět narážíme na citlivé téma.  V květnu 2018 jsme udělali průzkum a studii na seznamkách s překvapivými závěry ohledně přípravy na rande. Vyzvali jsme přes 200 žen s dotazem „prohřešků mužů“ a vybíráme 5 nejvážnějších. Berme v potaz, že na rande jde každý s očekáváním. Žena se na rande snaží pečlivě připravit, ale do jaké míry to můžeme říct o mužích?

Muž si myslí, že na prvním rande dosáhne sexu nebo minimálně masturbace, a počítá i s tím, že už tu ženu neuvidí. Lidově řečeno „se nechá tzv. vyservisovat“, jak nám ženy sdělily. Proč ne, iluze o partnerovi (virtualita) je jedna strana mince a skutečnost druhá. My jsme zkoumali nejčastější prohřešky z chování mužů, kteří jdou na rande a jak to ženy vnímají.

Možná budete v údivu, jaká je realita, a co ženy odrazuje:

  • Muž nemá soudnost, chce to, co sám nenabízí. Chce „5 P“ hezkou, inteligentní, vzdělanou, samostatnou a zajištěnou, ale nabízí „kamioňáka“.
  • Muž si myslí, že voní, ale potem. Na výtku, či poznámku reaguje, že je přirozený a nemá potřebu se vonět, „nejlépe voní jako muž“. Ale upřímně, koho vzrušuje upocený a nemytý chlap?
  • Zubní hygiena, odér hniloby. Vůbec mu nedojde, že polibek je alfa omegou a to co se z pusy při pouhé komunikaci line, je na odvykání, jinými slovy jde o „polibek smrti“.
  • Úprava vlasů a vousů. Pokud čekáte, že bude od holiče, není tomu tak, „promaštěné vlasy vnímá jako styling“.
  • Sex v ponožkách, něco nechutného, pokud je má druhý den na sobě! Sex v ponožkách ženy položí. Žena toleruje, že muž není hezky a moderně oblečen, ale „tyto prohřešky“ ženy netolerují.

Napište nám Vaše zkušenosti ze seznamkového rande. Zažili jste to také? Jak jste reagovali? Sdělte nám vaše postřehy. Vaší inspirací se může stát blog, kde najdete zajímavé témata z oblasti partnerských vztahů.

Příště se zaměříme na ženy, pohledem mužů, sdělíme vám jejich názory a prohřešky žen.

Vaše Eva

Budeme rádi za vaše názory, či zkušenosti, které můžeme společně sdílet: klikněte zde.