Čeho si všímat, aby jste si neocitli v podobné situaci, jako jsem byla já.

Na rozdíl od empatie a emocí mají tito lidé velmi rozšířené vnímání, jakoby vám viděli do mozku. Zastávají vysoké pozice, manipulují s vámi, cítí, kdy jste tzv. On-line, dovedou telepaticky komunikovat, pokud jim to dovolíte, což si ani sami neuvědomíte, neboť se odehrává mezi vámi nějaký příběh. Poznáte to, pokud to víte a jste na tyto způsoby chování a projevy citliví. Jinak se stanete jejich obětí, nebo lépe řečeno jejich kořistí, tak jsem se cítila i já. Jenže já jsem tuto roli přijala dobrovolně a tak jsem ji mohla řídit a hrát až do konce, aniž bych cokoliv ztratila.

Je důležité vědět, s kým máte tu čest, s kým si píšete a komu se svěřujete. Není jednoduché vymanit se posléze z takové závislosti, či případné zamilovanosti, pokud tomu dáte zelenou a nemáte to pod kontrolou a nevíte od začátku, o co vlastně jde a jaké rizika vy sami podstupujete.

Uvědomme si, že každý rozchod a tedy i ten virtuální sebou nese všechny rizika a bolesti běžného rozchodu, což je velká emocionální ztráta. V mém případě ta pozice byla spíše studijní téma, ale je mnoho lidí, kteří se z toho nevzpamatují už vůbec. Jsou posléze okradeni a nadále vydírání.

Všimla jsem si i jiných zajímavostí, kdy mi psal, že není možné, abych měla jen jeden účet, že si je jistý, že jich mám víc, že lžu, když říkám, že nemám peníze. Pak bylo pro něho velmi důležité, abych bydlela sama, bez dětí, v čemž se náležitě na začátku utvrdil. To jsou jen střípky signálů, které Vám odkrývají posléze mozaiku chování psychopata či podvodníka.

Také jsem si všimla jednoho faktu v tomto příběhu, jak je těžké odolávat mentální manipulaci (pokud do vás pořád někdo vytrvale hustí, že mu máte a musíte pomoci, že jste ten jediný a podobně) a neztratit svoji kontrolu. Najednou jste v situaci, že si řeknete, dobře 1000 euro není tak moc (není to už 20.000, že), pošlu mu to a zbavím se ho a bude klid. Omyl, nebude, tím jen roztočíte spirálu, kdy Vás má manipulant v hrsti a přesně ví jak na vás. Jak?

Představte si pavučinu a pavouka a v jeho síti několik menších mušek a jednu velkou, která je stranou. Tak to jste vy „kořist“ svého predátora. Nejste jeho obětí, na to jsou ty mušky. On potřebuje kořist, kterou bude vysávat a kterou si ponechá v zásobě, se kterou bude a potřebuje žít v pavučině.

Je otázkou, jak by to dále pokračovalo, nicméně tento příběh stojí za zveřejnění a zamyšlení se nad několika projevy jeho chování.

Podívejte se na několik varovných signálů:

 • Najde si Vás někdo na sociální sítí s nějakým úmyslem, který vy ani netušíte….
 • Začne s vámi žít příběh jeho lásky a vztahu, o kterém vy předem nevíte, netušíte, nestojíte….
 • Začne Vás manipulovat tam, kam vy ani netušíte a posléze nechcete….
 • Začne Vás kontrolovat, s kým nebo kam chodíte a ujišťovat Vás o tom, že jen doma Vám bude dobře, bude vás izolovat od přátel a dětí, chce vás jen pro sebe
 • Začne na Vás vyvíjet tlak, nenechá vás v klidu, bude vás v noci budit, ví, že máte oslabené reakce….
 • Představte si vždycky tu pavučinu, pavouka a v síti několik menších mušek a jednu velkou, která je stranou. Tak to jste vy „ kořist“ svého predátora.

Ano, můžu Vám s klidem říct, že pokud se Vám tato situace stane nebo jste podobný příběh už sdíleli, natrefili jste přinejmenším na narušenou osobnost, či sociálního psychopata nebo jen podvodníka, popřípadě organizovanou skupinu.

Jak poznat takový typ člověka:

 • Má velmi nízkou empatii, je až chladnokrevný, sleduje své cíle
 • Dovede si ve vás číst, ale už neví zda vy v něm
 • Nemá rád odpor, má rád poslušnost a mít vás pod kontrolou
 • Je kreativní, zaměřen na rodinu a hodnoty, je i věřící
 • Dbá o svůj zevnějšek (barví si vlasty), umí vždy vypadat dobře a strhnout na sebe pozornost
 • Umí Vás obdivovat, všechno je WOW, ale s jeho cílem
 • Selhává na celé čáře, pokud se vymykáte jeho kontrole nebo mu zmizíte někam, kde o vás neví nebo si dovolíte ho zablokovat
 • Je přesvědčen o lásce, kterou vám nabízí i o své dokonalosti
 • Na rozdíl od empatie má velmi rozšířené vnímání, jakoby vám viděl do mozku, je inteligentní, manipuluje s vámi, cítí, kdy jste tzv. On-line, dovede telepaticky komunikovat a pokud jste citliví, poznáte to.

Proto je tu PartnersTest.

Buďte a žijte v realitě s tím, o kom si myslíte, že je tu pro Vás.

Mé pocity?

Nemám pocit vítězství, ale nejsem v diskomfortní zóně. Je to dobrá zkušenost, o kterou jsem se s Vámi ráda podělila. Myslím si, že měla na mé cestě být.

Moje rada?

Nepodléhejte iluzím virtuálního světa. Ono být sám neznamená být nešťastný, ale naopak osvobozený. Je to rada pro ty, kteří hledají vztah za každou cenu. Někdy je dobré zastavit se a uvědomit si, jaký máme vztah sami se sebou, protože i to je vztah a věřte být singl má své výhody také.

Však on ten pravý partner každému do života jednou přijde.