Pokud jste z těch, kteří naváží vztah lusknutím prstu a nadále v něm bezstarostně fungují jako dobře promazaný motor pod nablýskanou kapotou, je namístě gratulace a symbolické přání budoucího štěstí. Pokud jste na druhém konci spektra a máte se vztahy problémy, nezoufejte, neboť jste jedni z mnoha! Je samozřejmé, že i homosexuálové potřebují náležitou pozornost, o to víc, když jejich začlenění do běžných sociálních vazeb může být podstatně složitější třeba kvůli strachu z přijetí. Chmurným myšlenkám typu „Jsem gay, co budu dělat?“ již však odzvonilo.

Najdi svůj potenciál

Každý člověk – ať se jedná o homosexuály, heterosexuály či zástupce bisexuální komunity – má určitý vztahový potenciál se kterým do něj vstupuje. Ať jste jakékoli sexuální orientace, i když jde o pouhý flirt nebo třeba registrované partnerství, je důležité mít ponětí o svých limitech a svém potenciálu ve vztahu. Projekt Partnerstest nabízí mnoho šancí na pomoc, Single Test Basic je přitom dělaný na míru právě těm, kteří hledají rychlou pomoc v poznávání sebe sama – tedy i gayům, ale nejenom!

Hra s tvary funguje

Tento test je založen na gestalt psychologii, která v podstatě pracuje s obrázky – ty mají reflektovat skutečné rysy osobnosti, aniž byste o tom věděli. Chtěl-li by tedy někdo ošidit výsledky testu přikrašlováním či zkreslováním sebe sama, nemá šanci. Proč by to vůbec někdo dělal? Zadávání nepravdivých odpovědí ve snaze příznivějších výsledků se děje nevědomě; proto je potřeba, aby test byl laicky co nejméně srozumitelný. Tato technika se těší oblibě již nějakou dobu a zatím lze s klidem říci, že přináší své ovoce.

Psychologická poradna leží, co se týče dostupnosti, až o stupínek výše než online test, jelikož první se druhému nemůže rovnat cenou ani délkou trvání. Vyplňování Single Testu Vám nezabere více jak 30 minut a poněkud nízká cena pouze indikuje, že kvalita něco stojí. Že na počátku a na konci tohoto osobnostního testu stojí kvalita, posléze nelze zjistit jinak, než vyzkoušet ho na vlastní kůži.