Online test - Single Test Basic

Poznejte se lépe ve 3 rovinách: Osobnost, Psychika a Vztahy. Zjistěte, co můžete nabídnout potenciálnímu partnerovi. Pracujte na sobě, než se rozhodnete pro nový vztah.

Co vám test ukáže

Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete stavět v budoucím vztahu a také je prezentovat svému partnerovi. Součástí výstupu testu budou i slabší stránky, které vás naopak mohou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. Ve výstupu testu se tedy zaměřujte na komplexitu, nikoliv jen na detail. Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu a potenciál, se kterým do vztahu vstupujete.

Jak dlouho vyplnení trvá?

Vyplnění testu vám nezabere víc než 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. SingleTest Basic je postaven na odborných psychologických metodách, zejména tzv. tvarové psychologii a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje testovanému, aby se jakkoli přikrášloval. SingleTest Basic vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Jaké výsledky můžete očekávat

Test určuje úroveň projevů chování a vlastností, které jsou důležité pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci 3 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy). Na rozdíl od SingleTestu verze Basic neobsahuje Sexuální chování a Rizikové faktory chování.

Pro koho je test určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí mít kvalitní vztah
  • Pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat
  • Chcete se připravit na nový vztah.
  • Pro všechny, kteří chtějí porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu.

Cena: 325Kč

Ukázky testu

Pokud stále budete mít jakýkoli dotaz ohledně výstupů, neváhejte nás kontaktovat.

Máte nějaké otázky?

Stále si nejste jisti testem a máte pochybnosti? Podívejte se na nejčastější otázky, které máme od našich spokojených klientů

Potřebujete konzultaci testu?

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Příběh Nancy, opatrnost na sociálních sítích – virtuální partner, psychopat

Čeho si všímat, aby jste si neocitli v podobné situaci, jako jsem byla já. Na rozdíl od empatie a emocí mají tito lidé velmi rozšířené vnímání, jakoby vám viděli do mozku. Zastávají vysoké pozice, manipulují s vámi, cítí, kdy jste tzv. On-line, dovedou telepaticky...