Online test - Single Test Basic

Poznejte se lépe ve 3 rovinách: Osobnost, Psychika a Vztahy. Zjistěte, co můžete nabídnout potenciálnímu partnerovi. Pracujte na sobě, než se rozhodnete pro nový vztah.

Co vám test ukáže

Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete stavět v budoucím vztahu a také je prezentovat svému partnerovi. Součástí výstupu testu budou i slabší stránky, které vás naopak mohou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. Ve výstupu testu se tedy zaměřujte na komplexitu, nikoliv jen na detail. Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu a potenciál, se kterým do vztahu vstupujete.

Jak dlouho vyplnení trvá?

Vyplnění testu vám nezabere víc než 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. SingleTest Basic je postaven na odborných psychologických metodách, zejména tzv. tvarové psychologii a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje testovanému, aby se jakkoli přikrášloval. SingleTest Basic vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Jaké výsledky můžete očekávat

Test určuje úroveň projevů chování a vlastností, které jsou důležité pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci 3 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy). Na rozdíl od SingleTestu verze Basic neobsahuje Sexuální chování a Rizikové faktory chování.

Pro koho je test určen?

  • Pro všechny, kteří chtějí mít kvalitní vztah
  • Pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat
  • Chcete se připravit na nový vztah.
  • Pro všechny, kteří chtějí porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu.

Cena: 499Kč

Ukázky testu

Pokud stále budete mít jakýkoli dotaz ohledně výstupů, neváhejte nás kontaktovat.

Máte nějaké otázky?

Stále si nejste jisti testem a máte pochybnosti? Podívejte se na nejčastější otázky, které máme od našich spokojených klientů

Potřebujete konzultaci testu?

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...