Test Sexuální orientace

.

Online test sexuální orientace a preference identifikuje důležité oblasti sexuálního chování důležité pro vyvážený a spokojený vztah osob stejného pohlaví či stejné sexuální preference.

Test sexuálního chování a preference – co vám test ukáže?

Test sexuálních preferencí identifikuje důležité oblasti sexuálního chování důležité pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test zahrnuje výčet základních charakterových rysů člověka, jeho chování, osobnost, psychiku, sexuální orientaci a sexuální preferenci, vztahy i případné rizikové faktory chování. Test je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat, porozumět vztahům a budovat spokojený život ve dvou se stejnou sexuální orientací. 

Jak dlouho vyplnění testu trvá?

Vyplnění testu vám zabere do 25 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. Test sexuálních preferencí je postaven na odborných psychologických metodách, zejména na celostní tvarové psychologii, pracuje na podvědomé úrovni a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje stylizaci a vylepšování se. Ukáže vám věci takové, jaké jsou neboť podvědomí neumíme ovládat.

Jaké výsledky z testu můžete očekávat?

Výstup tvoří výčet nejrůznějších kritérií a hodnot, mající podstatný vliv na kvalitní a kompatibilní vztah jedince s partnerem včetně závěrečného skóre a doporučení, jak s výsledky pracovat. Výsledek testu byl sestaven s ohledem na současné trendy a potřeby stability partnerského soužití s odborníky na psychodiagnostiku. 35 klíčových kritérií, vám pomůže zejména v orientaci a identifikaci sexuálních preferencí, která hraje velmi významnou roli v životě jedince a jeho správnou volbou role v partnerském životě. 

Vašim bonusem k výstupu, který si od nás zakoupíte, získáte další komplexní výstup: Metody vzdělávání a rozvoje, který vám ukáže metody, jak efektivně pracovat na svém potenciálu a dosahovat tak osobní spokojenosti.

Pro koho je test určen?

  • Pro všechny, kteří si nejsou jisté svojí sexuální orientací  a preferencí a chtějí mít kvalitní vztah
  • Jste gay, lesbička či bisexuál?
  • Pokud v tom nemáte jasno, test vám to ukáže.
  • Pro všechny, kteří chtějí porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu.
  • Stačí si test vyzkoušet a pokud na trhu najdete lepší test, vrátíme vám peníze. My si za kvalitou stojíme!

Cena: 1100 Kč

Ukázky testu

Pokud stále budete mít jakýkoli dotaz ohledně výstupů, neváhejte nás kontaktovat.

Máte nějaké otázky?

Stále si nejste jisti testem a máte pochybnosti? Podívejte se na nejčastější otázky, které máme od našich spokojených klientů

Potřebujete konzultaci testu?

Přečtěte si

Píšeme články z našeho oboru, které by vám mohly pomoct

Nebuď single, buď radši mingle!

Co je to mingle? Vždy, když člověk řekne „mingl“, obyčejně si vybaví nějakou novou, nepovedenou příchuť žvýkaček, či nějaký sofistikovaný kousek nářadí určeného k snadnému odstraňování těchto žvýkaček z povrchu, nebo obojí zároveň. Za slovem mingle ve skutečnosti...