SingleTest

Mějte své frumfy v rukávu. Zjistěte, co všechno můžete potenciálnímu partnerovi nabídnout. Když kupujete auto, tak ho zkoumáte ze všech stran, než učiníte rozhdnutí. Nebvstupujte do vztahů bez PartnersTestu, je to velmi drahá investice.

SingleTest je určen pro všechny, kteří chtějí mít kvalitní vztah a cítit se v něm spokojeně. Pro vás, kteří uvažujete o vážném vztahu a chcete se na něj připravit. A také pro ty z vás, kteří zažili ve vztazích opakovaná zklamání a chtějí lépe porozumět jejich příčinám. Test určuje úroveň projevů chování a vlastností, které jsou důležité pro vztah a také umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci 5 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Rizikové faktory chování), které jsou seřazeny do 24 různých kritérií.

Vyplnění testu vám nezabere víc než 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě po vyplnění testu. SingleTest stejně jako ostatní služby PartnersTest je postaven na odborných psychologických metodách, zejména tzv. tvarové psychologii a narozdíl od dotazníkových testů neumožňuje testovanému, aby se jakkoli „přikrášloval“. SingleTest vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete stavět v budoucím vztahu a také je prezentovat svému partnerovi. Součástí výstupu testu budou i slabší stránky, které vás naopak mohou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. Rizikových faktorů se neobávejte, naopak je vnímejte jako cestu k rozvoji, rizikové faktory máme zastoupeny všichni. Rizikovým faktorem chování je hodnota nad 65 % – tedy oranžová a žlutá barva v grafické části. Ve výstupu testu se tedy zaměřujte na komplexitu, nikoliv jen na detail. Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu a potenciál, se kterým do vztahu vstupujete.

Tato diagnostická metoda je dimenzována pro uživatele starší 18 let.

Tak pojďme na to!

Pořídit si SingleTest je velmi jednoduché. Pro vstup do testovacího prostředí potřebujete kód, který vložíte na naše stránky. Následuje několik kroků, které vedou k vašim výsledkům.           Tak ať vám to vyjde.

Nemáte kód?

Takhle jednoduše jej získáte:

Stiskněte tlačítko „Koupit test“

Vyplňte požadované údaje

Proveďte platbu

Vyčkejte na potvrzovací email s kódem

Máte kód?

Pak už stačí jen málo:

Získaný kód vložte po stisknutí tlačítka
Vstupte do testovacího prostředí
Držte se instrukcí a proveďte test
Test vám zabere maximálně 30 minut
Výsledky máte k dispozici okamžitě