PartnersTest Plus

Naším cílem je navrátit lidem hodnotu vztahu, zajistit takovou platformu, kde se budou partneři a jejich děti cítit bezpečně a budou se domů rádi vracet. Kde se partneři budou společně více věnovat dětem, které zase mohou čerpat jistotu z bezpečí domova. Všichni chceme zažívat well being (spokojenost a radost ze života) v tomto hektickém a nepříliš stabilním prostředí. Test vám pomáhá budovat váš dlouhodobý vztah.

PartnersTest Plus je pro ty, kteří jsou v dlouhodobém vztahu a kterým stojí za to na něm dlouhodobě pracovat. V této variantě máte celkem 2 testy pro každého z partnerů, přičemž retest doporučujeme provést v období od 6 do 12 měsíců od prvního testu.

Drtivá většina z nás si přeje najít partnera, který bude oporou a nejraději na celý život. PartnersTest je ale dobrou volbou v každé fázi vztahu, i ve fázi rozchodu. Někdy stačí vidět okolnosti a pohnutky partnera k určitému jednání, aby se dalo mnohé zachránit.

Díky PartnersTestu se můžete přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete dále budovat vztah, ale zároveň můžete pracovat i na limitech, které se mohou časem ve vztahu projevit. Jsou to slabší stránky, které vás mohou inspirovat k rozvoji, či potlačení nežádoucích projevů chování, kterými jsou bezesporu i rizikové faktory. Vězte, že rizikové faktory máme zastoupeny všichni. Rizikovým faktorem chování se stává hodnota nad 65 % – tedy oranžová a žlutá barva v grafické části. Ve výstupu testu se tedy zaměřujte na komplexitu, nikoliv jen na detail.

Mějte však na paměti, že na každém vztahu je potřeba neustále pracovat. Vztahy jsou o komunikaci, toleranci a respektu, což vám ukáží zejména oblasti Osobnost, Psychika a Vztahy (A, B, D). Vzájemná kompatibilita s partnerem je vyjádřena v benchmarkingu, a to porovnáním barevných škál obou partnerů. Nejde o to, kdo z partnerů je lepší či horší, ale o vzájemné kompatibilitě a vyváženosti.

Test je zaměřen na kombinaci 5 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Rizikové faktory chování), které jsou seřazeny do 24 různých kritérií. Vyplnění testu vám nezabere víc než 30 minut a výsledky máte k dispozici okamžitě po vyplnění testu. PartnersTest je postaven na odborných psychologických metodách, zejména tzv. tvarové psychologii a narozdíl od dotazníkových testů neumožňuje testovanému, aby se jakkoli „přikrášloval“. PartnersTest vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Tato diagnostická metoda je dimenzována pro uživatele starší 18 let.

Tak pojďme na to!

Pořídit si PartnersTest Plus je velmi jednoduché. Pro vstup do testovacího prostředí potřebujete kód, který vložíte na naše stránky. Následuje několik kroků, které vedou k vašim výsledkům. Tak ať vám to vyjde.

Nemáte kód?

Takhle jednoduše jej získáte:

Stiskněte tlačítko „Koupit test“
Vyplňte požadované údaje
Proveďte platbu
Vyčkejte na potvrzovací email s kódem

Máte kód?

Pak už stačí jen málo:

Získaný kód vložte po stisknutí tlačítka
Vstupte do testovacího prostředí
Držte se instrukcí a proveďte test
Test vám zabere maximálně 30 minut
Vaše výsledky máte k dispozici okamžitě po vyplnění testu
Výsledky párového testu získáte po vyplnění testu druhým partnerem