Single Test

Poznejte se lépe ve 3 rovinách: Osobnost, Psychika a Vztahy.

Zjistěte, co můžete nabídnout potenciálnímu partnerovi. Pracujte na sobě, než se rozhodnete pro nový vztah.

SingleTest je určen pro všechny, kteří se chtějí lépe poznat. Pomůže vám také porozumět příčinám opakovaných zklamání ve vztahu. Test určuje úroveň projevů chování a vlastností, které jsou důležité pro vztah a umožňuje pracovat na jejich rozvoji. Test je zaměřen na kombinaci 3 základních rovin (Osobnost, Psychika, Vztahy). Na rozdíl od SingleTestu verze Basic neobsahuje Sexuální chování a Rizikové faktory chování.

Můžete se přesvědčit o svých silných stránkách, na kterých můžete stavět v budoucím vztahu a také je prezentovat svému partnerovi. Součástí výstupu testu budou i slabší stránky, které vás naopak mohou inspirovat k rozvoji či potlačení nežádoucích projevů chování. Ve výstupu testu se tedy zaměřujte na komplexitu, nikoliv jen na detail. Závěrečné skóre v barevném rozlišení prozrazuje vaši kredibilitu a potenciál, se kterým do vztahu vstupujete.

Vyplnění testu vám nezabere víc než 30 minut a vaše výsledky máte k dispozici okamžitě. SingleTest Basic je postaven na odborných psychologických metodách, zejména tzv. tvarové psychologii a na rozdíl od dotazníkových testů neumožňuje testovanému, aby se jakkoli přikrášloval. SingleTest Basic vám ukáže věci takové, jaké jsou.

Tato diagnostická metoda je dimenzována pro uživatele starší 18 let.

Tak pojďme na to!

Pořídit si SingleTest Basic je velmi jednoduché. Pro vstup do testovacího prostředí potřebujete kód, který vložíte na naše stránky. Následuje několik kroků, které vedou k vašim výsledkům.           Tak ať vám to vyjde.

Nemáte kód?

Takhle jednoduše jej získáte:

Stiskněte tlačítko „Koupit test“

Vyplňte požadované údaje

Proveďte platbu

Vyčkejte na potvrzovací email s kódem

Máte kód?

Pak už stačí jen málo:

Získaný kód vložte po stisknutí tlačítka
Vstupte do testovacího prostředí
Držte se instrukcí a proveďte test
Test vám zabere maximálně 30 minut
Výsledky máte k dispozici okamžitě