Konzultace

Naším cílem je navrátit lidem hodnotu vztahu, zajistit takovou platformu, kde se budou partneři a jejich děti cítit bezpečně a budou se domů rádi vracet a čerpat jistotu z bezpečí domova. Všichni chceme zažívat well being (spokojenost a radost ze života) v tomto hektickém prostředí.

Pokud jste absolvovali PartnersTest, PartnersTest Plus nebo SingleTest, získali jste výsledky testů, které byste chtěli možná projít s odborníkem. K tomu slouží naše Konzultace. Vyberte si osobní nebo telefonickou konzultaci v délce 40 minut a dostanete podrobné vysvětlení jednotlivých výsledků a doporučení, jak postupovat dál. Disponujeme řadou kvalifikovaných psychologů, zaměřených na vztahovou psychologii, kteří se vám mohou věnovat v další fázi vašeho úsilí o lepší, kvalitnější vztah.

Konzultaci, podobně jako ostatní služby řady PartnersTest, můžete také darovat v podobě voucheru.

U produktu Partnerstest Plus, je již v ceně 40 minutová konzultace.

Chcete zakoupit konzultaci?

Takhle jednoduše ji získáte:

Stiskněte tlačítko „Koupit konzultaci“
Vyplňte požadované údaje
Proveďte platbu
Vyčkejte na potvrzovací email s adresou a telefonem pro domluvení konzultace

Máte voucher?

Pak už stačí jen málo:

Pošlete nám email nebo zavolejte na kontakty uvedené na voucheru
Uveďte o který typ konzultace máte zájem – telefonická nebo osobní
Na vaši emailovou adresu vám přijde nabídka termínů vaší telefonické nebo osobní konzultace
Vyberte si vhodný termín
Konzultujte

Tak pojďme na to!

Konzultaci je nutné nejdříve zakoupit v e-shopu nebo využít dárkový voucher.

Naši konzultanti jsou tu pro vás

Eva

Eva

Má přes dvacet let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a management) a víceoborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně. V oblasti aplikované psychologie působí od roku 2000. Je autorkou unikátního on-line psychodiagnostického systému WORKtest (více na www.worktest.cz), který efektivně spojuje pracovní i osobnostní psychodiagnostiku a poskytuje komplexní služby pro řízení lidských zdrojů v jednom softwaru. Diagnostika rovněž  pracuje i pro oblast školní, dospívající populaci  a vztahy, Eva se dlouhodobě věnuje vývoji a výzkumu, pracuje s ostrými daty a přináší zajímavé pohledy na rozdílost populace v chování i ve vztazích.  Více můžete sledovat v našem BLOGU.

Konzultace je v jazyce ČJ.

Daniela

Daniela

Vystudovala Karlovu univerzitu a Univerzitu J. A. Komenského, obor vzdělávání dospělých. Svoji kariéru zahájila v oblasti akvizice a rozvoje obchodu ve Spojených státech. V této oblasti pokračovala i po svém návratu do České republiky, aby se posléze přesunula do oblasti HR. Daniela pracuje jako konzultant lidských zdrojů pro různé firmy působící na evropských trzích. Je certifikovaným praktikujícím koučem a NLP masterem. Dlouhodobě pracuje s psychometrikou WORKtest, na kterou je vyškolená. Je naším certifikovaným partnerem pro oblast partnerských vztahů.

Konzultace je v jazyce AJ a ČJ.

Jana

Jana

Dlouhodobě, již přes 20 let, pracuje v oboru lidských zdrojů, má bohatou praxi a zkušenosti.  Vystudovala obor vzdělávání dospělých, má osvědčení z FFUK obor psychologie, kurzu CZU a osvědčení kurzu kouče ICF. Jana se zaměřuje na firemní vztahy a vzdělávání soft skills. Dlouhodobě pracuje s psychometrikou WORKtest, na kterou je vyškolená. Je naším certifikovaným partnerem pro oblast HR, veřejnost a školní populaci.

Konzultace je v jazyce AJ a ČJ.

Viktor

Viktor

Vystudoval jednooborovou psychologii na Lomonosově univerzitě v Moskvě a dopravní psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Psychologii se věnuje přes 30 let, 20 let oblasti vzdělávání a koučinku. Kromě příruček pro učitele psychologie je autorem více než 50 vědeckých publikací. Jeho specializací jsou projektivní metody, vícerozměrné metody psychometriky, zabývá se také psychologickým poradenstvím a psychoterapií.
Konzultace je v jazyce RJ a ČJ.