Zajímavosti

Díky datům, které máme k dispozici a metodám které využíváme, dokážeme s vámi sdílet zajímavé závěry. Pravidelně připravujeme pro vás témata, o které nám sami píšete.

 

Náš blog může být pro vás rádcem, inspirací k zamyšlení, či radou našich psychologů nebo vztahových koučů. 

Jednotlivé sekce si můžete rozkliknout, přečíst příspěvek a napsat nám váš komentář. Na vybrané reference se podívejte i zde:

Jarka, 36

Jsem momentálně bez partnera, takže jsem vyzkoušela SingleTest. Musím říct, že mi test velmi pomohl, teď když vím, proč mi předchozí vztahy nevycházely, mám ze sebe lepší pocit a svůj další vztah si vyberu pečlivěji.

Monika, 48

PartnersTest mně zaujal, takže jsem přemluvila manžela, kterému se to na začátku moc nezdálo a o víkendu jsme ho oba absolvovali. Výsledky jsme měli za chvíli a jejich čtením a porovnáváním jsme strávili sobotní odpoledne.

Irča, 25

Je to skvělá zábava na víkend a ještě se o sobě a vašem vztahu něco dozvíte. No a manžel už teď plánuje, kdy si uděláme test znovu… Přiznám se, zavolala jsem na konzultaci a tam mi paní Eva všec hno vysvětlila a poradila mi, jak můžu ty výsledky využít. Pak jsem to vysvětlila partnerovi a vypadá to, že se nakonec nerozejdem. Zjistili jsme, jak můžeme na vztahu zapracovat, Děkuji.

Manželé, CH., 53 a 57 let

Po 30letém manželství jsme zůstali hledět jeden na druhého, když jsme studovali výsledky Partnertestu. Dostali jsem ho jako dárek od našich dětí. Prvně jsme si mysleli, že si děti dělají legraci. Vztah nám sice funguje i s občasnými „bouřkovými stavy“. Po letech se naučíte nějaké toleranci a to, co vám vadí, přehlížíte. Pro nás bylo velkým překvapením nejen to, že výsledky seděly tak, jako by s námi ten test snad žil, ale hlavně jsme využili i zpětnou vazbu s Evou, která nám vnesla do našeho vztahu „kamarád-kamarádka“ jiný pohled a my jsme se začali vnímat jinak. Asi bychom ZV nikomu v osobních věcech nikdy neposkytli, ale nám se vztah natolik zlepšil, že si myslíme, že si to tento portál zaslouží vědět. Evo, velké díky, s lidmi to skutečně umíte. Doporučili jsem Vás dál….

Martin, 43

Moc jsem tomu nevěřil, tak jsem si test udělal opakovaně. A víte co? Je to zvláštní, ale funguje to. Hledám vztah a zaměřil jsem se prvně na sebe, než ho nabídnu partnerce.

Olda, 55 let

Vztah se mi před mnoha lety rozpadl a dlouho jsem byl sám. Netajím se tím, že jsem byl do nedávna na různých seznamovacích portálech a prošel vždy nějakým vztahem a pak zklamáním. Neumíte si představit kolik to stálo energie, peněz a času. Pořád hledám, kde dělám chybu, když přitahuji stejné typy žen. Nechal jsem si poradit a na doporučení kamaráda jsem si udělal test, ač jsem nikdy nebyl tomu nakloněn. Proč se mám testovat, když se znám, k čemu je to dobré? Dnes jsem tomu rád, chyby jsem viděl jinde, ale ne u sebe. Vlastně jsem zjistil, co je mým problémem ve vztazích a najednou mi to všechno zapadlo do sebe a dávalo smysl v číslech i grafech. Zaměřil jsem se na seberozvoj, změnil komunikaci, přestal se litovat a výsledky se dostavily. Nechápu sice dodnes, jak mně mohl test, tak detailně přečíst, ale důležité je, že jsem se poznal a musel přiznat sám sobě, že změna mého chování je nevyhnutelná, pokud nechci zůstat sám. Tímto vlastně děkuji kamarádovi i testu, mám vztah, sice v začátku, ale úplně jiný typ milující ženy.

Mladý svět po 50+

Milí čtenáři, opět narážíme na citlivé téma. Jsme udělali studii na seznamkách s překvapivými závěry ohledně přípravy na rande. Vyzvali jsme přes 200 žen s dotazem „prohřešků mužů“ a vybíráme 5 nejvážnějších. Berme v potaz, že na rande jde každý s očekáváním. Žena se na rande snaží pečlivě připravit, ale do jaké míry to můžeme říct o mužích? Muž si myslí, že na prvním rande dosáhne sexu nebo minimálně masturbace, a počítá i s tím, že už tu ženu neuvidí. Lidově řečeno „se nechá tzv. vyservisovat“, jak nám ženy sdělily. Proč ne, iluze o partnerovi (virtualita) je jedna strana mince a skutečnost druhá. My jsme zkoumali nejčastější prohřešky z chování mužů, kteří jdou na rande a jak to ženy vnímají.

Možná budete v údivu, jaká je realita, a co ženy odrazuje:

1) Muž nemá soudnost, chce to, co sám nenabízí. Chce „5 P“ hezkou, inteligentní, vzdělanou, samostatnou a zajištěnou, ale nabízí „kamioňáka“.

2) Muž si myslí, že voní, ale potem. Na výtku, či poznámku reaguje, že je přirozený a nemá potřebu se vonět, „nejlépe voní jako muž“. Ale upřímně, koho vzrušuje upocený a nemytý chlap?

3) Zubní hygiena, odér hniloby. Vůbec mu nedojde, že polibek je alfa omegou a to co se z pusy při pouhé komunikaci line, je na odvykání, jinými slovy jde o „polibek smrti“.

4) Úprava vlasů a vousů. Pokud čekáte, že bude od holiče, není tomu tak, „promaštěné vlasy vnímá jako styling“.

5) Sex v ponožkách, něco nechutného, pokud je má druhý den na sobě!

Sex v ponožkách ženy položí. Sice odpostí, že muž není hezky a moderně oblečen, ale „tyto prohřešky“ ženy netolerují.

Napište nám Vaše zkušenosti ze seznamkového rande. Zažili jste to také? Jak jste reagovali? Sdělte nám vaše postřehy. Vaší inspirací se může stát blog na http://www.partnerstest.cz/zajimavosti/ kde najdete zajímavé témata z ovlasti partnerských vztahů.

Příště se zaměříme na ženy, pohledem mužů, sdělíme vám jejich názory a prohřešky žen.

Vaše sex-koučka Jochanan

Budeme rádi za vaše názory, či zkušenosti, které můžeme společně sdílet: klikněte zde.

Zajímá Vás, jak jste na tom vy? Pokud Vás zajímá, jak na tom jste vy nebo váš partner, můžete si udělat test a přejít do nákupu. Podívejte se prvně do ukázky grafické části výstupu, o který máte zájem, co všechno se můžete za investované prostředky dozvědět. Pak přejděte do objednávky, vyplňte registraci, která je nutná pro vytvoření Vašeho administrativního konta a můžete si po zaplacení test udělat a výsledky testu ihned číst, či sdílet s partnerem. Hodně štěstí s partners testy.

Žárlivost a zvědavost

Nutkání, či potřeba partnera prověřovat a podezírat. Jak je to mezi muži a ženy? Kdo je v převaze? Na úvod bych definovala pojem zvědavost, což je „psychická činnost spojená s orientačně pátracími aktivitami.“ Zvědavost jako taková je nástrojem naší přirozenosti, takže může být dobrým začátkem, ale nesmí se u ní skončit. Jedno z pravidel úspěšného seznamování je „udržujte zvědavost na uzdě“. Ať už si v této fázi píšete s kýmkoli, nikdy mu/ji nesdělujte pikantnosti ze svého života, neboť nikdy nevíte, k jakým uším se to dostane. Navíc, čím větší zvědavost ve druhém vzbudíte, tím lákavější pro něj budete. Nelžete, ale nepište o sobě všechno a na otázky odpovídejte bez konkrétních příkladů. Váš protějšek se tak nebude moci dočkat další Vaší zprávy a navíc bude hořet zvědavostí Vás poznat osobně. Emoce strachu roztáčí další kolotoč mentálního návyku pochybností. I když se něco povede, mysl nabídne další obavu, nejistotu, zda je to opravdu dobře a jsou tu znovu pochybnosti. Někteří lidé mají stálé nutkání prověřovat své okolí. Pozor na fenomén virtuálních vztahů, vzniklých zejména na sociálních sítích. V našem testu vyjadřujme míru rizikového či kontraproduktivního chování jedince ve formě chronické zvědavosti (míra slídění, prověřování), která výrazně ovlivňuje kvalitu soužití jedinců v partnerském vztahu. Pokud má jedinec již nutkání jinému vstupovat do osobních nebo pracovních věcí (například PC, email, telefon a podobně) jedná se již o nestandardní chování, jehož důsledek se negativně odráží v jakýchkoliv vztazích, následkem je (v případě odhalení) naprostá ztráta důvěry. Fenomén dnešní doby a techniky bohužel k tomuto jednání nejen přispívá, ale vyloženě i vybízí. Kde jsou doby korespondenčních lístků a dopisů, i když i v této době docházelo k porušování osobní svobody a čtení toho, co není určeno právě adresátovi. Mám na mysli rozlepování dopisů nad párou a podobné zážitky s nutnou dávkou adrenalinu, strachu a vzrušení, co se dotyčný dozví. Pojďme ale na fakta a čísla.
Opět jsme porovnali data mužů a žen ze stejného vzorku témě 6 000 respondentů a zvědavost u mužů je na 44,6 % a  u žen je na 54 %. Otázkou je, proč je tato touha u žen vyšší než u mužů. Je spojena i s jinými charakterovými vlastnostmi? Odpověď může být hned v závěsu spojená se žárlivostí, kde jsme zjistili, že žárlivost u žen je zastoupena skutečně ve vyšší míře než už mužů. Logicky tedy můžeme dovodit příčinnou souvislost mezi tímto chováním. U žen se pohybuje žárlivost na 73,3 % a u mužů je na 63,9 %, což je  téměř 10% rozdíl.  Je možné, že příčinná souvislost je u žen zakořeněná od pradávna, zejména v tom, že ženy mají rády věci pod kontrolou z hlediska stability vztahu pro bezpečí domova. Je to v nás a právě ony tykadla intuice nás nutí  řešit věci dříve, než samy nastanou (například při sebemenším podezření se podívat partnerovi do mobilu). Ostatně ženy jsou například o 5 % samostatnější než muži, mají daleko realističtější pohled na situace, jsou také ale impulzivnější a v seznamování smělejší, ale o tom až příště. Co je žárlivost? Je to fenomén doby, chování, emoce? Fenomén moderní doby to rozhodně není, žárlilo se, žárlí se a bude se žárlit. Žárlivost je součástí každého vztahu. Žárlivost mezi partnery je naprosto přirozený jev, objevuje se spolu s láskou a jen málokdy nejdou ty dvě ruku v ruce. Zdravá žárlivost je zároveň kořením vášnivého, láskyplného vztahu a asi by nám nepřipadalo přirozené, kdyby nám partner nebo partnerka jednou za čas nevyčetli něco, co bychom si my rozhodně vyčíst neodpustili. Žárlivost je záporná emoce, projevující se úzkostí vyvěrající z pocitu nejistoty a strachu z možné ztráty milované osoby, a to jak v heterosexuálních, tak i homo či bisexuálních vztazích. Žárlivost je zaměřená vůči třetí osobě nebo osobám, které jsou vnímány jako ohrožující prvky stability vztahu. Žárlivý jedinec má potřebu ujišťovat se o lásce partnera, vyžaduje důkazy a činy ujišťující ho o lásce k němu. Žárlivost má také několik stádií. Chronická žárlivost, která vzniká bez jakéhokoliv podnětu ze strany partnera, hraničí s patologickou žárlivostí. V případě, že jedinec pátrá po důkazech, může se jednat i o chronickou zvědavost, nikoliv žárlivost jako takovou. Můžeme být však také obětí žárlivosti sebezničující a destruktivní pro náš vztah. Takovou žárlivost je nutné včas rozpoznat a snažit se jí dostat pod kontrolu dřív, než ovládne ona nás. Proto je tu prostor pro PartnersTest, příležitost podívat se na chování partnera optikou vědy.
Vaše Eva
*Výsledky našich empirických dat uvádíme v procentech a v pořadí muži/ženy na české populaci. Pro data a jejich porovnání jsme zvolili vzorek 5 800 respondentů z řad mužů a žen ve věku od 18 do 70 let.

Budeme rádi za vaše názory, či zkušenosti, které můžeme společně sdílet: klikněte zde.

Zajímá Vás, jak jste na tom vy?
Pokud Vás zajímá, jak na tom jste vy nebo váš partner, můžete si udělat test a přejít do nákupu. Podívejte se prvně do ukázky grafické části výstupu, o který máte zájem, co všechno se můžete za investované prostředky dozvědět. Pak přejděte do objednávky, vyplňte registraci, která je nutná pro vytvoření Vašeho administrativního konta a můžete si po zaplacení test udělat a výsledky testu ihned číst, či sdílet s partnerem. Hodně štěstí s partners testy.

Morální hodnoty a zlatokopectví

Morální hodnoty, tedy hodnotový systém založený na respektu, úctě a důvěře, jsou mezi respondenty muži a ženami poměrně shodné. Muži mají nejvyšší morální hodnoty 53,2 % a ženy 55 %. Znamená to, že si v této oblasti jsou muži a ženy dost podobní. Stále diskutované téma je například „zlatokopectví.“ Mohlo by se zdát, že ženy jsou v této oblasti vynalézavější. Kalkulace na výhodu je v podstatě přirozené srovnávání nákladů aktivit s ohledem na získání výhod pro co nejlepší výsledek a tak se téměř každý člověk snaží využít lepší a výhodnější pozici, či postavení v situaci. Neznamená to však, že by člověk byl pro tuto vlastnost amorální.
Vaše Eva

* Výsledky našich empirických dat uvádíme v procentech a v pořadí muži/ženy na české populaci. Pro data a jejich porovnání jsme zvolili vzorek 5 800 respondentů z řad mužů a žen ve věku od 18 do 70 let.

Budeme rádi za vaše názory, či zkušenosti, které můžeme společně sdílet: klikněte zde.

Zajímá Vás, jak jste na tom vy? Pokud Vás zajímá, jak na tom jste vy nebo váš partner, můžete si udělat test a přejít do nákupu. Podívejte se prvně do ukázky grafické části výstupu, o který máte zájem, co všechno se můžete za investované prostředky dozvědět. Pak přejděte do objednávky, vyplňte registraci, která je nutná pro vytvoření Vašeho administrativního konta a můžete si po zaplacení test udělat a výsledky testu ihned číst, či sdílet s partnerem. Hodně štěstí s partners testy.

Manipulativní prospěchářství

Zde se projevuje kalkulace na výhody sledující vlastní prospěch, a to na úkor jiných s tím, že se do dialogu zapojí komunikační smyčky například typu: „nemohu tě reprezentovat tímto oblečením… kabelkou…, měli bychom koupit nové, jak bych mezi lidmi vypadal/a/“. Cílem jednání partnera je vzbudit naléhavou potřebu a přenést odpovědnost za placení na protějšek. Stalo se Vám to? Tak to je manipulativní prospěchářství a věřte, v tomto ohledu je česká populace (muži a ženy) poměrně vyrovnaná, co se týče predispozic (náchylnost, sklon k jednání.) Muži mají 36,5 % a ženy 32,8 %. Nižší skóre u žen se projevuje vyšší mírou samostatnosti, sebedůvěry a nižší mírou závislosti na partnerovi.
Vaše Eva

*Výsledky našich empirických dat uvádíme v procentech a v pořadí muži/ženy na české populaci. Pro data a jejich porovnání jsme zvolili vzorek 5 800 respondentů z řad mužů a žen ve věku od 18 do 70 let.

Budeme rádi za vaše názory, či zkušenosti, které můžeme společně sdílet: klikněte zde.

Zajímá Vás, jak jste na tom vy? Pokud Vás zajímá, jak na tom jste vy nebo váš partner, můžete si udělat test a přejít do nákupu. Podívejte se prvně do ukázky grafické části výstupu, o který máte zájem, co všechno se můžete za investované prostředky dozvědět. Pak přejděte do objednávky, vyplňte registraci, která je nutná pro vytvoření Vašeho administrativního konta a můžete si po zaplacení test udělat a výsledky testu ihned číst, či sdílet s partnerem. Hodně štěstí s partners testy.

Péče a podpora poskytovaná partnerovi

Zde se očekává, že tato vlastnost bude u žen výraznější, ženy budou silnější. Obecně se předpokládá, že ženy mají větší sklon o někoho pečovat. Ano, je tomu tak, ale i u mužů se tyto pozitivní vlastnosti projevují. Rozdíly mezi ženami a muži nejsou až tak markantní (muži 53 % a ženy 56 %). Péče a podpora se může logicky promítat i do vztahu k dětem (odpovědnost, rozvoj a výchova dětí) a zde je skóre vyrovnané (57 % muži a 57,6 % ženy).
Vaše Eva
* Výsledky našich empirických dat uvádíme v procentech a v pořadí muži/ženy na české populaci. Pro data a jejich porovnání jsme zvolili vzorek 5 800 respondentů z řad mužů a žen ve věku od 18 do 70 let.

Budeme rádi za vaše názory, či zkušenosti, které můžeme společně sdílet: klikněte zde.

Zajímá Vás, jak jste na tom vy? Pokud Vás zajímá, jak na tom jste vy nebo váš partner, můžete si udělat test a přejít do nákupu. Podívejte se prvně do ukázky grafické části výstupu, o který máte zájem, co všechno se můžete za investované prostředky dozvědět. Pak přejděte do objednávky, vyplňte registraci, která je nutná pro vytvoření Vašeho administrativního konta a můžete si po zaplacení test udělat a výsledky testu ihned číst, či sdílet s partnerem. Hodně štěstí s partners testy.

Sexuální aktivita a sexuální vázanost na partnera

To jsou oblasti, které zajímají každého, je to koření života a také každého vztahu. I když si můžeme říkat, že pro šťastný a trvalý vztah je nejdůležitější hlavně porozumění, či empatie. S tím souhlasíme, ale snad každý ví nebo si vyzkoušel, že bez sexuální aktivity není možné dlouhodobé soužití, aniž by jeden z partnerů něco nehledal jinde. S tím ovšem také souvisí sexuální věrnost neboli vázanost na partnera. Ne každý je zastáncem monogamních vztahů, ale sexuálně aktivních žen je víc (55,2%), než mužů (41,5 %) a naopak sexuální vázanost na partnera je u mužů i žen vyrovnaná (50 % muži a 51 % ženy). Se sexuální aktivitou a vázaností na partnera souvisí i změny v partnerských vztazích. Bývají to nezřídka ženy, které jsou iniciátory změny ve vztahu. Muži více vyčkávají (vyhovuje jim, když mají své jisté a občas si přilepší jinde), mlží a odhodlají se ke změně, až už není zbytí, nebo jsou partnerkou či okolnostmi před změnu postaveni. Sexuální vázanost na partnera u žen i mužů v největší míře určuje psychická odolnost a stabilita a zejména well-being (pocit životní pohody a spokojenosti i ve vztahu).

Vaše Eva

*Výsledky našich empirických dat uvádíme v procentech a v pořadí muži/ženy na české populaci. Pro data a jejich porovnání jsme zvolili vzorek 5 800 respondentů z řad mužů a žen ve věku od 18 do 70 let.

Závěrem, doporučení od Sally: Můžeme to brát ze všech možných úhlů pohledu, ale stejně dojdeme k jedinému závěru a sice, že sex je kořením života každého vztahu. Vztah bez sexu možný sice určitě je, ale prožitky sblížení nic nenahradí. Žádný sport, žádná meditace na vyšší úrovni a podobně. Uvědomte si, že tělesné sblížení, byť formou tantrické masáže přinese erotické potěšení, ale nenahrazuje sexuální spojení a prožitky. V případě, že tato součást z partnerského vztahu vyprchala, je dobré si o tom s partnerem promluvit, popřípadě zjistit, jak máte vyladěnou sexuální aktivitu a nastavit vzájemné očekávání, což můžete zjistit Partners testem.

Závěrem, doporučení od Viktora: Sílu sexuální touhy ovlivňuje mnoho faktorů. Potřeba sexu může být u partnerů různá. Není výjimkou, že jeden touhu má a druhý ne, čímž jeden z partnerů pociťuje nátlak nebo obtíž. Například je známo, že muž zažívá nejsilnější sexuální apetit ráno, když hladina testosteronu dosahuje nejvyšších hodnot. Naopak žena cítí sexuální přitažlivost odpoledne, až večer. Vhodné je domluvit se na vzájemných “rituálech“, které oboustranně přinášejí uspokojení a zmírňují případné pocity frustrace plynoucí z odmítání partnera například v důsledku vzájemné nesladěnosti. Důležitá je nejen komunikace, ale zejména znalost sama sebe a znalost touhy a prožitků svého partnera.

Budeme rádi za vaše názory, či zkušenosti, které můžeme společně sdílet: klikněte zde.

Zajímá Vás, jak jste na tom vy? Pokud Vás zajímá, jak na tom jste vy nebo váš partner, můžete si udělat test a přejít do nákupu. Podívejte se prvně do ukázky grafické části výstupu, o který máte zájem, co všechno se můžete za investované prostředky dozvědět. Pak přejděte do objednávky, vyplňte registraci, která je nutná pro vytvoření Vašeho administrativního konta a můžete si po zaplacení test udělat a výsledky testu ihned číst, či sdílet s partnerem. Hodně štěstí s partners testy.

Seznamování – smělost a opatrnost?

Nesmělost a strach může být při navazování nových vztahů s cizími lidmi velkým problémem. Strach ze ztrapnění při seznamování je subjektivní pocit a každý z nás může mít k tomu pocitu jiný důvod. Odmítnutí je běžná, naprosto přirozená věc, které není třeba se bát. Partneři si potřebují hlavně často zvednout sebevědomí a zbavit se strachu z odmítnutí. Překážkou k projevení zájmu je vedle strachu z odmítnutí také nejistota co se týče celkového postoje partnera k seznamování. Dnešní doba ovšem tyto problémy z velké části prolomila. Lidé se seznamují z 95 % skutečně pouze přes seznamovací servery a různé sociální skupiny, nevyjímaje těch profesionálních, kde byste to možná ani nečekali. Virtuální seznamování na jedné straně odstraňuje bariéry, na straně druhé otevírá možnosti vyjádřit své pocity, přání a touhy schované za přezdívkou nejrůznějším způsobem. V tomto případě sdělování toho, co chceme a nechceme funguje téměř bez problémů snad všem. Jenže chat opadne a seznamování je dál o komunikaci a to smělosti, opatrnosti, věcnosti, žvanění, klábosení o ničem a podobně…. Možná vás nepřekvapí, když řeknu, že ženy jsou iniciátory seznamování více než muži, o čemž svědčí i větší počet žen na seznamovacích portálech. Náš výzkum ukazuje, že u žen jsou hodnoty na 46 %, u mužů na 39,5 %, z čehož je ze vzorku 5800 respondentů zřejmé, že ženy patří mezi odvážnější ať už při oslovení nebo jiných seznamovacích aktivitách, kterými je bezesporu i flirtování. I zde ženy dosahují výraznějších hodnot než muži. Ostatně v komunikaci a řešení problému jsou naopak muži na 48,8 % a ženy na slabší hodnotě 45,9 %. Je to tím, že muži nepotřebují řešit různé situace „za tepla“, jako ženy. Umí nechat věci vykrystalizovat, až tzv. „vyhnít“ a řeší je až když to nezbytně potřebují nebo již není kam uhnout, což je dobrá strategie v řadě problémech, které se mezi tím vyřeší sami, třeba odchodem partnerky. Se seznamováním, komunikací a smělostí úzce souvisí i flirtování a provokování. Tohle téma si necháme na příště, sledujte naše příběhy….
Vaše Eva
*Výsledky našich empirických dat uvádíme v procentech a v pořadí muži/ženy na české populaci. Pro data a jejich porovnání jsme zvolili vzorek 5 800 respondentů z řad mužů a žen ve věku od 18 do 70 let.  

Závěrem, co na to říká vztahový kouč Dana? Komunikace je jedním z pilířů kvalitního vztahu, a pokud se nacházíme ve fázi seznamování, může zdravá smělost, a naopak přílišná opatrnost určovat další kroky v přístupu k novému partnerovi, na kterého chceme udělat ten nejlepší dojem. Tak jako sportovci trénují své svaly, pojďme začít vědomě trénovat své vlastní sebevědomí, komunikaci anebo empatii. Kolik času týdně, měsíčně a za rok jste do sebe „investovali“ vy sami? Prvním krokem, kromě odvahy začít něco měnit, je zjištění aktuálního stavu. Jak na tom jsem? Jak komunikuji? Jak přijímám zpětnou vazbu? Jak to mám nastaveno já a jak můj partner? A konečně, hodíme se k sobě? Bude to fungovat? Fungující vztah vám neslibuji, ale cestu ke spokojenějšímu fungování ve vztahu si ukázat můžeme a slibuju, bude vás to bavit.
Co radí psycholog Viktor? Ženy se seznamují snadněji než muži z toho důvodu, že pro ně seznámení nemusí hned znamenat začátek vztahu. Chtějí si povídat, mají rády komplimenty pro povzbuzení vlastního sebevědomí, či získání jistoty v očekáváném vztahu.

Budeme rádi za vaše názory, či zkušenosti, které můžeme společně sdílet: klikněte zde.

Zajímá Vás, jak jste na tom vy? Pokud Vás zajímá, jak na tom jste vy nebo váš partner, můžete si udělat test a přejít do nákupu. Podívejte se prvně do ukázky grafické části výstupu, o který máte zájem, co všechno se můžete za investované prostředky dozvědět. Pak přejděte do objednávky, vyplňte registraci, která je nutná pro vytvoření Vašeho administrativního konta a můžete si po zaplacení test udělat a výsledky testu ihned číst, či sdílet s partnerem. Hodně štěstí s partners testy.

15 + 15 =