O nás

Je dokázáno, že kvalitní vztahy zvyšují životní spokojenost i délku života a jsou základním stavebním kamenem lidského štěstí.

Zakladatelka projektu Eva Urbanová říká: „Proč jsou seznamky plné lidí? Proto, že chtějí být singl? Naopak…. Měla jsem možnost s mnoha lidmi vést na toto téma dialog a výsledek mě jednoznačně utvrdil v tom, že tento test měl být už dávno na trhu. Po dlouholeté práci na  psychodiagnostickém software WORKtest, který je primárně zaměřen pro řízení lidských zdrojů, nás napadlo vytvořit nový produkt pro širší veřejnost. Nový jen relativně, protože metodika vychází z osvědčeného a na trh úspěšně zavedeného WORKtestu, kterým prošlo přes 30 000 lidí. Standardizace a validizace PartnersTestu byla provedena na vzorku 12 000 lidí a trvala řadu měsíců“. Více vývoj.

V rámci PartnersTestu se partneři mají možnost testovat ve 28 kritériích rozdělených do 5 sekcí – Osobnost, Psychika, Vztahy, Sexuální chování a Rizikové faktory chování. Samotný test zabere nejvýše 25 minut a výsledky jsou ihned k dispozici v zabezpečením adminsitrativním kontě  každého  uživatele. Kromě partnerského testu je možné si objednat i SingleTest. Pro partnery, kteří chtějí svůj vztah řešit opravdu důsledně, nabízí PartnersTest i osobní či telefonické konzultace od zkušených psychologů, certifikovaných, na psychometriku proškolených vztahových poradců či koučů.

On-line psychodiagnostika WORKtest se opírá o projektivní hypotézu celostní tvarové psychologie.  Z literatury víme, že geometrické tvary ve svých projektivní testech používají A. Libin (3 tvary), Susan E. Dellinger (5 tvarů), V. Tolkačov (8 tvarů). V dnešní době je psychogeometrie hojně využívána v řadě států USA, ve světě (například v Rusku), či v Montessori pedagogice, která psychogeometrii zavedla pro rozvoj potenciálu školní populace již v polovině 30. let. 

Metoda psychometriky WORKtest  se zaměřuje na komplexitu  osobnosti,  strukturu a dynamiku.  PartnerTest je propduktem psychodiagnostiky WORKrtest.

Naši kouči

Eva

Eva

Má přes dvacet let praxe v oboru lidských zdrojů. Eva vystudovala VUT Brno (Marketing a management) a víceoborové studium na Masarykově Univerzitě v Brně. V oblasti aplikované psychologie působí od roku 2000. Je autorkou unikátního on-line psychodiagiagnostiky

www.worktest.cz, která efektivně spojuje pracovní i osobnostní psychodiagnostiku a poskytuje komplexní služby pro firmy, veřejný sektor, školní a dospívající populaci, zaměřuje se rovněž na jednotlivce a vztahy. Eva se dlouhodobě věnuje oblasti vývoje a výzkumu, pracuje s daty, zaměřuje se na potenciál jedinců i skupin. Připravuje  různé studie na základě ostrých dat, kde prezentuje rozdíly chování populace, ve vztazích nevyjímaje. Sledujte náš BLOG, dozvíte se zajímavé informace.

Daniela

Daniela

Vystudovala Karlovu univerzitu a Univerzitu J. A. Komenského, obor vzdělávání dospělých. Svoji kariéru zahájila v oblasti akvizice a rozvoje obchodu ve Spojených státech. V této oblasti pokračovala i po svém návratu do České republiky, aby se posléze přesunula do oblasti HR. Daniela pracuje jako konzultant lidských zdrojů pro různé firmy působící na evropských trzích. Je certifikovaným praktikujícím koučem a NLP masterem. Dlouhodobě pracuje s psychometrikou WORKtest, na kterou je vyškolená. Je naším certifikovaným partnerem pro oblast partnerských vztahů.
Jana

Jana

Dlouhodobě, již přes 20 let, pracuje v oboru lidských zdrojů, má bohatou praxi a zkušenosti.  Vystudovala obor vzdělávání dospělých, má osvědčení z FFUK obor psychologie, kurzu CZU a osvědčení kurzu kouče ICF. Jana se zaměřuje na firemní vztahy a vzdělávání soft skills. Dlouhodobě pracuje s psychometrikou WORKtest, na kterou je vyškolená. Je naším certifikovaným partnerem pro oblast HR, veřejnost a školní populaci.
Viktor

Viktor

Vystudoval jednooborovou psychologii na Lomonosově univerzitě v Moskvě a dopravní psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Psychologii se věnuje přes 30 let, 20 let oblasti vzdělávání a koučinku. Kromě příruček pro učitele psychologie je autorem více než 50 vědeckých publikací. Jeho specializací jsou projektivní metody, vícerozměrné metody psychometriky, zabývá se také psychologickým poradenstvím a psychoterapií.

Vybrané reference našich uživatelů

Jarka, 36
Jsem momentálně bez partnera, takže jsem vyzkoušela SingleTest. Musím říct, že mi test velmi pomohl, teď když vím, proč mi předchozí vztahy nevycházely, mám ze sebe lepší pocit a svůj další vztah si vyberu pečlivěji.

Monika, 48
PartnersTest mně zaujal, takže jsem přemluvila manžela, kterému se to na začátku moc nezdálo a o víkendu jsme ho oba absolvovali. Výsledky jsme měli za chvíli a jejich čtením a porovnáváním jsme strávili sobotní odpoledne.
Je to skvělá zábava na víkend a ještě se o sobě a vašem vztahu něco dozvíte. No a manžel už teď plánuje, kdy si uděláme test znovu…

Irča, 25
Přiznám se, zavolala jsem na konzultaci a tam mi paní Eva všechno vysvětlila a poradila mi, jak můžu ty výsledky využít. Pak jsem to vysvětlila partnerovi a vypadá to, že se nakonec nerozejdem. Zjistili jsme, jak můžeme na vztahu zapracovat, Děkuji.

Manželé, CH., 53 a 57 let
Po 30letém manželství jsme zůstali hledět jeden na druhého, když jsme studovali výsledky Partnertestu. Dostali jsem ho jako dárek od našich dětí. Prvně jsme si mysleli, že si děti dělají legraci. Vztah nám sice funguje i s občasnými „bouřkovými stavy“. Po letech se naučíte nějaké toleranci a to, co vám vadí, přehlížíte. Pro nás bylo velkým překvapením nejen to, že výsledky seděly tak, jako by s námi ten test snad žil, ale hlavně jsme využili i zpětnou vazbu s Evou, která nám vnesla do našeho vztahu „kamarád-kamarádka“ jiný pohled a my jsme se začali vnímat jinak. Asi bychom ZV nikomu v osobních věcech nikdy neposkytli, ale nám se vztah natolik zlepšil, že si myslíme, že si to tento portál zaslouží vědět. Evo, velké díky, s lidmi to skutečně umíte. Doporučili jsem Vás dál….

Martin, 43
Moc jsem tomu nevěřil, tak jsem si test udělal opakovaně. A víte co? Je to zvláštní, ale funguje to. Hledám vztah a zaměřil jsem se prvně na sebe, než ho nabídnu partnerce.

Olda, 55 let
Vztah se mi před mnoha lety rozpadl a dlouho jsem byl sám. Netajím se tím, že jsem byl do nedávna na různých seznamovacích portálech a prošel vždy nějakým vztahem a pak zklamáním. Neumíte si představit kolik to stálo energie, peněz a času. Pořád hledám, kde dělám chybu, když přitahuji stejné typy žen. Nechal jsem si poradit a na doporučení kamaráda jsem si udělal test, ač jsem nikdy nebyl tomu nakloněn. Proč se mám testovat, když se znám, k čemu je to dobré? Dnes jsem tomu rád, chyby jsem viděl jinde, ale ne u sebe. Vlastně jsem zjistil, co je mým problémem ve vztazích a najednou mi to všechno zapadlo do sebe a dávalo smysl v číslech i grafech. Zaměřil jsem se na seberozvoj, změnil komunikaci, přestal se litovat a výsledky se dostavily. Nechápu sice dodnes, jak mně mohl test, tak detailně přečíst, ale důležité je, že jsem se poznal a musel přiznat sám sobě, že změna mého chování je nevyhnutelná, pokud nechci zůstat sám. Tímto vlastně děkuji kamarádovi i testu, mám vztah, sice v začátku, ale úplně jiný typ milující ženy.

Vyplňte dotazník a pomozte nám zlepšovat naše služby